Page 1 of 1

Deaktivace útoku v obraně

Posted: 14:20 12. Jan 2011
by Jeanes
Tento feat se deaktivuje pokaždé, když něco zakouzlím. Na singla se to při kouzlení nevypíná a na wiki píšou, že ten feat má zůstat zaplý. Žádnou nebojovou akci při tom nedělám.

Re: Deaktivace útoku v obraně

Posted: 14:28 12. Jan 2011
by kucik
Tahle změna je tam imho záměrně. Útok v obraně nemá fungovat jako zvednutí AC pro castery.