Page 1 of 1

Paleta Barev

Posted: 14:25 13. Jan 2011
by Lord_Berserk
Po dlouhym hledani sem nasel Kucikovo uzitecnou barevnou paletu (cisla), ktery se zadavaj u barvire v dialogu.

Pokud je to aktualni, bylo by mozny to dat cely nekam viditelne na web ??? Pokud ne, smazte topic. :)

Je to tady :)
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... %99#p12486

Re: Paleta Barev

Posted: 14:28 13. Jan 2011
by kucik

Re: Paleta Barev

Posted: 14:28 13. Jan 2011
by KaTo
Lord_Berserk wrote:Po dlouhym hledani sem nasel Kucikovo uzitecnou barevnou paletu (cisla), ktery se zadavaj u barvire v dialogu.

Pokud je to aktualni, bylo by mozny to dat cely nekam viditelne na web ??? Pokud ne, smazte topic. :)

Je to tady nekde v textu :)
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... =12&t=1157
Mno...ono je to mimojiné v Oficiálních informacích úplně nahoře v textu, přesně zde:
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... =38&t=1453

edit: Sakra, kucik je rychlejší jak, tentononc! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: Paleta Barev

Posted: 14:29 13. Jan 2011
by Woxa
Ona je i tady na foru informace -> barviruv vzornik :)
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... =38&t=1453

Re: Paleta Barev

Posted: 14:30 13. Jan 2011
by Lord_Berserk
Dik sem slepej :mrgreen:

Re: Paleta Barev

Posted: 14:34 13. Jan 2011
by Woxa
To nic, ja taky, me to musel ukazovat kamos, sam sem to taky nenasel :)

Re: Paleta Barev

Posted: 11:44 19. Jan 2011
by G14
ja ty cisla barev znam uz skorem nazpamet :mrgreen:

Re: Paleta Barev

Posted: 12:03 19. Jan 2011
by Derken-
G14 wrote:ja ty cisla barev znam uz skorem nazpamet :mrgreen:
Myslíš 63 a 60? :D

Re: Paleta Barev

Posted: 12:12 19. Jan 2011
by G14
:mrgreen: + 91 :mrgreen: dostal si me! :lol: