Page 1 of 1
Paleta Barev
Posted: 14:25 13. Jan 2011
by Lord_Berserk
Po dlouhym hledani sem nasel Kucikovo uzitecnou barevnou paletu (cisla), ktery se zadavaj u barvire v dialogu.
Pokud je to aktualni, bylo by mozny to dat cely nekam viditelne na web ??? Pokud ne, smazte topic.
Je to tady
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... %99#p12486
Re: Paleta Barev
Posted: 14:28 13. Jan 2011
by kucik
Re: Paleta Barev
Posted: 14:28 13. Jan 2011
by KaTo
Lord_Berserk wrote:Po dlouhym hledani sem nasel Kucikovo uzitecnou barevnou paletu (cisla), ktery se zadavaj u barvire v dialogu.
Pokud je to aktualni, bylo by mozny to dat cely nekam viditelne na web ??? Pokud ne, smazte topic.
Je to tady nekde v textu
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... =12&t=1157
Mno...ono je to mimojiné v Oficiálních informacích úplně nahoře v textu, přesně zde:
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... =38&t=1453
edit: Sakra, kucik je rychlejší jak, tentononc!

Re: Paleta Barev
Posted: 14:29 13. Jan 2011
by Woxa
Re: Paleta Barev
Posted: 14:30 13. Jan 2011
by Lord_Berserk
Dik sem slepej

Re: Paleta Barev
Posted: 14:34 13. Jan 2011
by Woxa
To nic, ja taky, me to musel ukazovat kamos, sam sem to taky nenasel

Re: Paleta Barev
Posted: 11:44 19. Jan 2011
by G14
ja ty cisla barev znam uz skorem nazpamet

Re: Paleta Barev
Posted: 12:03 19. Jan 2011
by Derken-
G14 wrote:ja ty cisla barev znam uz skorem nazpamet

Myslíš 63 a 60?

Re: Paleta Barev
Posted: 12:12 19. Jan 2011
by G14