Page 1 of 1

Ghulove-jatra

Posted: 17:44 17. Jan 2011
by sendys
zdravim byl jsem na jatrech ghulu a jak tak koukam v hilskych ruinach mi z nich padly je mala složka vyroby v invu se mi nic nezobrazilo :)

Re: Ghulove-jatra

Posted: 18:58 17. Jan 2011
by Rejty
A teď česky?

Re: Ghulove-jatra

Posted: 19:01 17. Jan 2011
by Lord_Berserk
LOL ... hele sendys mam prosbu.
Pristoupil bys na to pouzivat obcas interpunkci a ceskej slovosled ?

Tady sem to pochopil skoro cely, az na ten konec :mrgreen:

Rozlusteni (mozna) - V Hilskejch Rujnach, kdyz stahnes Ghula tak se objevi v dialog vokne, ze si ziskal "slozku vyroby" ale do invu se ti nic neprida ??? :mrgreen:

Re: Ghulove-jatra

Posted: 19:07 17. Jan 2011
by Radim
Chápu to asi takto:
Ghůlí játra jsou předělaný na to aby zabíraly jen jeden slov v invu,dle Sendyse mu padá jen malá složka výroby což je správně,stačí je prozkoumat a malá složka výroby se promění na ghulí játra.
Stejný to je s drápatcema :mrgreen:

Re: Ghulove-jatra

Posted: 19:14 17. Jan 2011
by kucik
Aha. Takže jde o neidentifikovanej item. Může se opravit.

Re: Ghulove-jatra

Posted: 19:17 17. Jan 2011
by Radim
kucik wrote:Aha. Takže jde o neidentifikovanej item. Může se opravit.
Kuciku já ho mám neidentifikovanej vždycky jak játra tak drápatce problém v tom nevidím stačí to prozkoumat,snad jen jestli všichni chápeme o co Sendysovi jde ale pochybuju že jsme takové hlavy :mrgreen:

Re: Ghulove-jatra

Posted: 21:01 17. Jan 2011
by de Aers
Ale když už to tu je, tak aspoň udělat, aby se stackovali :)

Re: Ghulove-jatra

Posted: 22:07 17. Jan 2011
by kucik
Tenhle predmet se stackovat neumi.

Re: Ghulove-jatra

Posted: 07:58 18. Jan 2011
by sendys
ua pochopili :-D a hačky a čarky mě nebaví !:-D ano je to tak jak ste uhodli a ne neobevilo se mi nic v inventari ......... zadny jatra proste nic ....

Re: Ghulove-jatra

Posted: 22:47 18. Jan 2011
by Tashara
sendys wrote:ua pochopili :-D a hačky a čarky mě nebaví !:-D ano je to tak jak ste uhodli a ne neobevilo se mi nic v inventari ......... zadny jatra proste nic ....

Sendysi, nikdo te nenuti pouzivat diakriticka znamenka, tedy carky, hacky a krouzky nad pismenkama.
Sam je nepouzivam, nemam ceskou klavesnici a instalovat si ji nebudu, mel bych problem s Y a Z.

Ale tecky a carky ve vetach, bys mohl zacit pouzivat, to je ta interpunkce. Jedna veta, bez jedine carky, navic na pet i vice radku, se opravdu hodne spatne cte.

Re: Ghulove-jatra

Posted: 09:38 19. Jan 2011
by kucik
Tashara wrote: Sam je nepouzivam, nemam ceskou klavesnici a instalovat si ji nebudu, mel bych problem s Y a Z.
Technická: Česká klávesnice jde nastavit jak qwerty, tak qwertz. Dokonce in na MS systémech!

Re: Ghulove-jatra

Posted: 09:50 19. Jan 2011
by jachyra
a rovnako ide nastaviť aj slovenskú klávesnicu ;) komu len ako vyhovuje rozloženie Y a Z