Page 1 of 1
Uviznul jsem v podsveti
Posted: 19:37 22. Aug 2007
by kucik
Muze mi nekdo prosim pomoct? Udajne nemam svazanou dusi.
Posted: 19:39 22. Aug 2007
by jaara
no, ve hre by mel byt ted DM

Posted: 19:53 22. Aug 2007
by kucik
Jsem ho asi prosvihnul.
Posted: 00:22 27. Aug 2007
by kucik
ehm...mohl by me opet nekdo vyprostit?
Posted: 11:10 27. Aug 2007
by Michal
To máš asi za to, že jsi rejpal o opruzák v jedný osobě
A kdy budeš ve hře ať se ti můžu podívat na zoubek?
Posted: 12:39 27. Aug 2007
by kucik
Kdykoliv se mi nekdo ozve pres den.
Posted: 14:51 27. Aug 2007
by jaara
co kdyby ses ty ozval DM pres den na icq
