Page 1 of 1
VELKY SRAZ THALIE
Posted: 21:55 27. Apr 2007
by Rejty
Jelikož jsme přišli o fórum, musim tuto diskuzi zakládat znovu
Je na čase udělat další sraz Thalie, od toho předešlého uběhla dlouha doba a všichni se zase jistě rádi uvidí.

Hlasujte, kdy se Vám to nejvíc hodí. Hlasujte pls všichni, je tam možnost nepřijedu, ať v tom máme pořádek.
Posted: 22:33 27. Apr 2007
by pepa48
v zadnym pripade si to nenecham ujit... jak jinak

Posted: 16:09 30. Apr 2007
by Sorrow
*premysli

* ,*preslapuje* a zase *premysli

* Ach jo, to je poprve co se nedostavim na sraz

.No dejte si do kebule (ne po kebuli

) i za mou osobu.
Sorrow (zahranicni dopisovatel)
Posted: 18:26 30. Apr 2007
by pepa48
no snad nas dorazi i o trochu vic nez to nase staly plzensky jadro

Posted: 18:58 30. Apr 2007
by igor
Když to bude 21.5. a dýl tak se taky přijdu podívat

Posted: 21:55 03. May 2007
by Rejty
Tak jak s tim srazem? Uz hlasovali vsichni? Zatim to vypada na 1.6. teda... O jeden hlas

Posted: 22:01 03. May 2007
by igor
fajn, podpořil sem 1.6.

) To už bude klid a navíc je den dětí *zatleská*

Posted: 12:03 10. May 2007
by Rejty
Takze dle hlasovani vyhral patek 1.6.2007. Rad bych, aby se ozval kazdy, kdo pujde i nepujde, abysme vedeli, kolik zamluvit mist v hospode. Sraz bude smz v Plzni a hospoda bude jeste upresnena.
Zatim jdou: Jaara, Rejty, Igor, pepa48, RES, Groll.
Posted: 12:13 10. May 2007
by Daanri
No ja klasicky nedojedu. Ale jestli se udela nakej mega sraz nekdy v lete ta by som i prisiel.

Posted: 14:35 10. May 2007
by Rejty
Velky sraz v lete se zacne planovat za chvili

Posted: 14:55 10. May 2007
by Morn
Taky tet nebudu moc ale doufam ze v lete uz budu moc

.