Page 1 of 1
kord
Posted: 17:10 18. Jan 2011
by sendys
zdravim ma spolubydlici narazila na cosi .. nechala si udelat kord +1 a ten ji dal do - 1oč uhybani zde je screen
Re: kord
Posted: 17:29 18. Jan 2011
by jachyra
žeby preto, že ten dotyčný ho zle vyrobil?

šeby zlý pomer?
Re: kord
Posted: 18:03 18. Jan 2011
by -RoF-
jachyra wrote:žeby preto, že ten dotyčný ho zle vyrobil?

šeby zlý pomer?
Jojo už sem to dotyčnému vysvětlil

Re: kord
Posted: 18:10 18. Jan 2011
by sendys
pardon ja se v tom nevyznam no a ona taky ne a on evidentne taky ne
