Page 1 of 1

kord

Posted: 17:10 18. Jan 2011
by sendys
zdravim ma spolubydlici narazila na cosi .. nechala si udelat kord +1 a ten ji dal do - 1oč uhybani zde je screen

Re: kord

Posted: 17:29 18. Jan 2011
by jachyra
žeby preto, že ten dotyčný ho zle vyrobil? :D šeby zlý pomer?

Re: kord

Posted: 18:03 18. Jan 2011
by -RoF-
jachyra wrote:žeby preto, že ten dotyčný ho zle vyrobil? :D šeby zlý pomer?
Jojo už sem to dotyčnému vysvětlil :wink:

Re: kord

Posted: 18:10 18. Jan 2011
by sendys
pardon ja se v tom nevyznam no a ona taky ne a on evidentne taky ne :-D