Page 1 of 5
sendys alias frisco.cz
Posted: 17:45 19. Jan 2011
by Prasokralik
Zeptám se, jestli je v pořádku, aby když mu to jeden den nevyjde s adalir, unášel Rouk se svoji silnější postavou den druhý. Čistá OOC hra tohle. K večeru k tomu terbee řekne víc.
Re: sendys alias frisco.cz
Posted: 18:28 19. Jan 2011
by sendys
*poplacal ho po hlavicce* klidne se ooc chlapče klidni se žadny ooc tam nebylo

a ani nebude narozdil od tebe

na vic včera jsem za Ad nebyl ja

chrapal jsem celičkej den

až večer když jsem se vzbudil tak se to řešilo

Re: sendys alias frisco.cz
Posted: 18:32 19. Jan 2011
by -RoF-
sendys wrote:*poplacal ho po hlavicce* klidne se ooc chlapče klidni se žadny ooc tam nebylo

a ani nebude narozdil od tebe

na vic včera jsem za Ad nebyl ja

chrapal jsem celičkej den

až večer když jsem se vzbudil tak se to řešilo

Sendysi už přestan prosím, ty jen prasíš hru. A tuhle lež ti tu snad nikdo nevěří.
Re: sendys alias frisco.cz
Posted: 18:33 19. Jan 2011
by Radim
Malý příklad co je možno vykoukat z výpisu
sendys se připojil
sendys se odpojil
frisko.cz se připojil
frisko.cz se odpojil
sendys se připojil
sendys se odpojil
v reálu:
teď já hraju
ne teď hraju já
ne říkám já
Re: sendys alias frisco.cz
Posted: 18:34 19. Jan 2011
by sendys
Rofiku

mlc stim tvym nehrajes moji hru hjdu si stezovat prosim nevyjadřuj se vubec k tematu ktery se pojima me co Adalir udelas jen dobre

to ze vy neverite me nezajima a zajimat me to ani nebude

ja na vas sem az moc unavenej

abych se svama stale dokola dohadoval jediny kdo prasi hru je tady pan rien a ty rofe svyma kecama

Re: sendys alias frisco.cz
Posted: 18:35 19. Jan 2011
by sendys
Radim wrote:Malý příklad co je možno vykoukat z výpisu
sendys se připojil
sendys se odpojil
frisko.cz se připojil
frisko.cz se odpojil
sendys se připojil
sendys se odpojil
v reálu:
teď já hraju
ne teď hraju já
ne říkám já
Radimek obevil ze stale je jeden Pc a jeden net:) coz taky nadale zustane nez slecna vydela penize

je to jak uz jsem rekl kdyyb ste obvinovali Dariuse ze jsem ja tenkrat kdyz si roztriskal svuj PC a hral na mem

ale ze ja se vubec vyjadruju

to nema smysl

Re: sendys alias frisco.cz
Posted: 18:47 19. Jan 2011
by Theogil I
Prasokralik wrote:Zeptám se, jestli je v pořádku, aby když mu to jeden den nevyjde s adalir, unášel Rouk se svoji silnější postavou den druhý. Čistá OOC hra tohle. K večeru k tomu terbee řekne víc.
O OOC máš zrovna ty nejmíň co hovořit.
Re: sendys alias frisco.cz
Posted: 18:49 19. Jan 2011
by sendys
ja se OOC bavim

ale ted vazne

priznavam ze sem hraval OOC pac sem an tomhle serveru hodne hodne zlenivel v RP:)ale nidky bych si nedovolil tvrdit ze v uzavrene helme dokazi poznat hlas O_o a ze bych nekdy prilitl kdyz nekdo zabije nekoho z me party naboostlej jako prase a pozabijel to tam? to sem taky nidky neudelal:)
Re: sendys alias frisco.cz
Posted: 18:50 19. Jan 2011
by Rejty
Z těch perel by se dal už vydat sborník...
Re: sendys alias frisco.cz
Posted: 18:50 19. Jan 2011
by sendys
pravda opravda:)
Re: sendys alias frisco.cz
Posted: 18:52 19. Jan 2011
by sendys
a co rejty jak skola?:) jde to jdeto ? a nebo uz si ji udelal ja si totiz presne nepamatuju
Re: sendys alias frisco.cz
Posted: 18:53 19. Jan 2011
by Tretas
Re: sendys alias frisco.cz
Posted: 18:54 19. Jan 2011
by sendys
se otre:-)
Re: sendys alias frisco.cz
Posted: 19:26 19. Jan 2011
by -RoF-
sendys wrote:a co rejty jak skola?:) jde to jdeto ? a nebo uz si ji udelal ja si totiz presne nepamatuju
*podává mu indulonu* s tímhle ti to půjde líp milý vážený.
Prostě ti nevěřím sendysi.
Srovnání Adalir a Arnorma.
Zajimavé, že ta tvá kamarádka nepíše na forum a proč píšeš za ni ty?
Zajimavé že má tolik informací ta tvá kamarádka a nebo za ní stojíš a vše ji říkáš?
Zajimavé, že tolik zná svět, přitom zde hraje krátce, to jí taky diktuješ za zády?
Zajimavé, že obě postavy jednají stejně, jen se snažíš to nějak okecat. A jo vlastně já zapoměl, je tvá spolubydlící a ty ji vše říkáš.
Občas si říkám, že si vcelku fajn a snesitelný. Někdy je mi tě aj líto, jak do tebe někteří ryjou s tím jak píšeš.
Ale převažuje to, že prostě hraješ jak *píp* OOC info, vymýšlení si, řitolezectví, hraní chudáka když se přijde na to žes něco provedl, a tak dále.
Re: sendys alias frisco.cz
Posted: 19:36 19. Jan 2011
by sendys
nesedim ji furt za zady rekl sem ji sam na co davat pozor:) je to ma spolubydlici

ted jestli to rozchodim na 10 let starym notasi tak se lognem oba

o litost nestoji tvoje nazory me nezajimaji

tva hra me nezajima

a tve ooc nebooli jak ty tomu rikas ic

me uz tuplem nezajima:) tedy myslis si co chces delej si co chces a piš si co chces ale nezajima me to

pochopil si rofiku ?:)jen se srovnanim ja tve jmeno ve hre komolim ona ne

za druhe chova se stale jinak nez ja za treti resi okamzity problemy u DM ja ne ... a jinak proc nepise na forum ? asi se ji nechce? nebo neni upc nebo mysli ze to vyresim lepe nebo ze umim lepe popsat situaci( u toho si teda moc nefandim) ah a jeste neco kdyz by ses zeptala hraču s kteryma hraju (joana,mozna i ven a par dalsich) zjistil bys ze styl hrani je odlišny od meho ....