Page 1 of 5
Featy na CEPove zbrane
Posted: 09:52 20. Jan 2011
by pilnik
Zdravim, nevim jestli nedelam neco blbe, ale nemam v nabidce featu featy na CEPove zbrane, konkretne jsem si chtel dat weapon focus na falchion.
Ten Hak mam stazenej a nahranej v adresari HAK.
jinak po nahrani tohoto Haku mam v seznamu Featu 2x weapon focus, kdyz oba rozkliknu je tam nejdřive cerne pole a až kdyz sjedu myši dolu,teprv se objevi zamereni na jednotlive zbrane.Oba tyto featy jsou stejne.
Diky za kazdou radu v cem by mohl byt zakopanej pes.
Re: Featy na CEPove zbrane
Posted: 11:33 20. Jan 2011
by kucik
Zkus si znova stahnout tlk soubor a pro sichr cfg hak.
Re: Featy na CEPove zbrane
Posted: 16:20 20. Jan 2011
by pilnik
tak jsem stahl tlk a pro jistotu balicek Haku, nahral do patricnych adresaru, zkusil zalozit novou a ve volbe weapon Focusu zadna zmena.
Napadlo mne jestli staci mit jen nahranej soubor thalie_cfg_7.hak nebo i vsechny predchozi verze,protoze vsechny nemam.
Re: Featy na CEPove zbrane
Posted: 16:23 20. Jan 2011
by kucik
Jde samozřejmě jen o aktuální cfg. Divný... s tim tlk souborem to fungovalo...
Re: Featy na CEPove zbrane
Posted: 16:35 20. Jan 2011
by DenGrasse
Zaměření na CEP zbraň jsem nezkoušel, ale to zdvojený Weapon focus bez textu nahoře se mi teď objevilo u postavy taky.
Re: Featy na CEPove zbrane
Posted: 16:59 20. Jan 2011
by -RoF-
Já to zkoušel u nové postavy a taky nic. Ve výběru zaměření na zbraň, jsem tam ty cepovské neměl.
Re: Featy na CEPove zbrane
Posted: 17:52 20. Jan 2011
by kucik
U nový postavy to nemůžeš mít. při vytváření nový postavy se nepoužívají haky serveru.
Re: Featy na CEPove zbrane
Posted: 18:32 20. Jan 2011
by pilnik
tak jsem po updatu tlk a haku to zkusil u me postavy a funguje to

...diky moc vsem co se na reseni meho problemu podileli...
Re: Featy na CEPove zbrane
Posted: 18:42 20. Jan 2011
by kucik
Super. Důležitý je, že víme, že aktuální tlk a haky jsou ok.
Re: Featy na CEPove zbrane
Posted: 19:08 20. Jan 2011
by pilnik
no ale ted kviz cislo dva....zamereni na falchion mam, ale bud se nezapocitava ,jak v prehledu statu tak i ve vypisu utoku ,nebo se nezapocitava do utoku magicnost zbrane +1 craftovy zelezo/platina falchion s dubovou nasadou ,proste mam utok vo jedna nizsi nez bych mel mit

Re: Featy na CEPove zbrane
Posted: 20:32 20. Jan 2011
by Bahnak
Hoď sem alespoň screeny ať víme o čem se tu bavíme, nascreenuj se se zbraní a bez ní ať jdou vidět staty i atributy, koukni jestli je číslo tvého AB stejné jak v charakterníku tak v boji (z výpisu boje, zautoč třeba někde na krysu), zatím moc nerozumím totiž tomu na co se ptáš...
Kdyžtak screenuj i tu zbraň jestli není fake tam...
Re: Featy na CEPove zbrane
Posted: 23:23 20. Jan 2011
by DenGrasse
Fakt jsem měl starej .tlk hak. Tak uvidíme.
Re: Featy na CEPove zbrane
Posted: 09:01 21. Jan 2011
by pilnik
Ok az budu ve hre tak to nascreenuju, jinak čislo je shodne v mem charakterniku tak i ve vypisu boje a melo by byt prave diky tomu weapon focusu o jedna vyssi. V praxi to vypada tak, že když utocim +1 jednoruckou a +1 falchionem mam shodne AB i presto, ze na ten falchion jsem si dal to zamereni.
Re: Featy na CEPove zbrane
Posted: 09:21 21. Jan 2011
by kucik
Použijte na něj prosim, někdo z DM tu hůlku na úpravu statů a vylistujte featy - mělo by to ukázat číslo featu toho zaměření. Kouknu, jestli je to správně nastavený.
Re: Featy na CEPove zbrane
Posted: 11:02 21. Jan 2011
by tao kan
U jedné postavy mam zaměření na CEP velké kladivo - Maul / ve featu "palice" a funguje to normálně.
edit: možná sis vzal špatně nazvanej feat, je v tom trošku bordel mi připadá.