Page 1 of 1
výkup dropu za max 10k
Posted: 15:04 22. Jan 2011
by Jeanes
Jsem se chtěl zeptat proč je u specializovaných obchodníků (např: prodávám zbroj platnéřovi, nebo drahokam klenotníkovi) nastavený strop 10k? Přijde mi to strašně málo. Proto se odhad ceny stává nepotřebnou dovedností (př: epickému kouzelníkovi je k ničemu, aby dostal za drahokam 8k namísto standartních 5k) Není to chyba?
Re: výkup dropu za max 10k
Posted: 15:06 22. Jan 2011
by Grunt
Heh.. když těch drahokamu prodáš 20 tak je celkem rozdíl jestli dostaneš za jeden 5k nebo 8k

Re: výkup dropu za max 10k
Posted: 18:08 22. Jan 2011
by Prasokralik
Já jsem pochopil,že tenhle limit se zavedl kvůli novému lootu, kdy se do světa dostává hodně různých věcí, zbraní, brnění a tak dál, které jsou hlavně z těžších bossů hodně zdravé, kdyby byl ponechán výkup za plnou cenu tak by velmi brzo měna na thalii děsně devalvovala. Dřív, kdy tahle výbava nepadala a prodávaly se různé kameny, sošky a obrazy to tolik nevadilo. Co píše grunt s tím plně souhlasím.
Ale možná by se mohly ty různé olejomalby buď zrušit a nebo zavést nějaké npc sběratele kteří by takové věci vykupovali, a jen tyhle jako různé sošky, obrazy, vázy a tak.
Re: výkup dropu za max 10k
Posted: 03:03 23. Jan 2011
by Sarapatka
No moment,
chces rict, ze vybavu cca v radu 1 milionu o 5 -6 polozkach, koupenou u demona v podtemnu, tam ted prodam za 50 - 60 tisic

Re: výkup dropu za max 10k
Posted: 03:11 23. Jan 2011
by Prasokralik
Sarapatka wrote:No moment,
chces rict, ze vybavu cca v radu 1 milionu o 5 -6 polozkach, koupenou u demona v podtemnu, tam ted prodam za 50 - 60 tisic

Přesně tak, maximální výkupní cena je 10 tisíc za kus, bez ohledu na to jakou cenu věc má
Re: výkup dropu za max 10k
Posted: 03:21 23. Jan 2011
by DenGrasse
Můžeš ji prodat přes persistentního obchodníka za víc, pokud ji koupí nějaké PC.
Re: výkup dropu za max 10k
Posted: 12:21 23. Jan 2011
by Sarapatka
Coz pri poctu hracu v podtemnu bude nadlicky ukol....
takze hura do dilen, nic jineho se uz fakt nevyplati

Re: výkup dropu za max 10k
Posted: 00:51 05. Oct 2011
by -darkvision-
Prasokralik tady dobře řekl, že zaveden prodej na 10k aby nebylo v modulu příliš peněz, bo se v pokladech spawnujou různé itemy co by se prodávaly nad 10k.
Ale chci se zeptat, dole u anšeho wyrma padala "hromada cenností" která, jestli si dobře pamatuji, měla cenu kolem 24k, díky této změně její hodnota klesla jen na 10k, chci se zeptat, zda byste třeba jeho trofej nemohli zvednout o 14k nahoru, aby se vykompenzovalo to, že tu je ten vykup na max 10.
A ten boss si tak udržel svou úroveň kterou kdysi měl. Přeci jen když srovnáme co umí.
Re: výkup dropu za max 10k
Posted: 01:01 05. Oct 2011
by Prasokralik
Já taky psal, že obchodník, co by vykupoval všechen ten nepoužitelný loot, jako globusy, cihličky z drahých kovů, sošky, sochy, obrazy, příbory, svícny a všechny tyhle kraviny, by nebyl od věci. Prostě obchodník jen na tenhle typ lootu který by dával lepší cenu než 10k strop. Zbraně, zbroje a zkrátka dropnutelná výbava by mu prodat nešla.
Re: výkup dropu za max 10k
Posted: 01:05 05. Oct 2011
by -darkvision-
Jasný, nápad dobrej, mě jde hlavně ale o to, že ten wyrm u nás dropuje pokaždý "hromadu cenností", kdyžto obrazy, globusy, zlate pohary etc muzes/nemusis najit.
Jo ze ten boss tam mel proste hodnotu XY + nejaka sance za padne kamen, obraz etc (jako je tomu vsude), ale ted ma hodnotu XY -14k + sance na ten kamen, obraz etc.
Re: výkup dropu za max 10k
Posted: 09:58 05. Oct 2011
by Garett
-darkvision- wrote:Jasný, nápad dobrej, mě jde hlavně ale o to, že ten wyrm u nás dropuje pokaždý "hromadu cenností", kdyžto obrazy, globusy, zlate pohary etc muzes/nemusis najit.
Jo ze ten boss tam mel proste hodnotu XY + nejaka sance za padne kamen, obraz etc (jako je tomu vsude), ale ted ma hodnotu XY -14k + sance na ten kamen, obraz etc.
jenom poupravim, ta hromada cenosti se prodavala kolem 30-34k podle nalady obchodnika:)