Page 1 of 1
dispel a pád hry
Posted: 15:05 22. Jan 2011
by Jeanes
Docela často se mi stává, že když na mě nějaká potvora hodí dispel, tak příjde error a padne mi hra. Kvůli tomuhle nemůžu do některých dungů. Není na to nějaký vychytávka? Nebo nemám něco přeinstalovat?
Re: dispel a pád hry
Posted: 15:08 22. Jan 2011
by zachy
Jestli používáš craftové lektvary, tak je to tím.
Možnost: Zkus si před bojem s kouzelníkem hltnout lektvaru lema, to by mělo dispel bloknout (snad)
Re: dispel a pád hry
Posted: 18:05 22. Jan 2011
by Istvan
zachy wrote:Jestli používáš craftové lektvary, tak je to tím.
Možnost: Zkus si před bojem s kouzelníkem hltnout lektvaru lema, to by mělo dispel bloknout (snad)
Mam strach zachy, ze takhle to nefunguje. Dispel je prave neco co dokaze schodit spell mantle. A lema tohle kouzlo nahazuje.
Re: dispel a pád hry
Posted: 18:47 22. Jan 2011
by zachy
V tom případě si kup ranged zbraň a odstřeluj ho a vždy se schovej za roh

, jestli příjde blíž tak ho musíš držet na zemi...
Re: dispel a pád hry
Posted: 00:14 23. Jan 2011
by Pajule
nevim co je dispel, ale mam pocit, že mam ten samej problém ;D
Re: dispel a pád hry
Posted: 11:50 23. Jan 2011
by Urlraen
Doporučuju chodit na bose, který právě dispel umí, bez efektů z alchymie. Efekty z lektvarů před tím bojem sundat dispelem (buď odkouzelníka v partě nebo flaškou z achymie). Potom se opět nakouzlit z lektvarů z obchodů, který při dispelu neshazujou hru. Základní kouzla se dají sehnat: rychlost, síla, odolnost, ochrana před smrtí, kůra atd.
Ve výsledku je to sice finančně náročnější, ale aspoň postava nemusí chcípnout.
Edit: Ale myslim, že tohle se řešilo už asi ve třech vláknech

Re: dispel a pád hry
Posted: 11:56 23. Jan 2011
by Czech_Luthor
Pozor, ochrana před smrtí, magická odolnost atd. se dají sehnat pouze u vás v podtemnu. Nahoře na povrchu jsem zatím nenašel obchod, kde by se tyhle lektvary prodávaly. (vím, že se kdysi prodávaly v Karathe, ale ani tam se už neprodávají)