lesní plody
Posted: 21:19 23. Jan 2011
Při použití malin a některých dalších lesních dobrůtek se správně odečítá 1 stack vždy, když nejsou stacky právě 2. Pak zmizí celý předmět.
Přece nebudeš takovej troškař, abys v batohu nosil jednu malinu. Když máš už jen dvě, tak se nutně projevíš jako nenažranej a slupneš obě...zachy wrote:Při použití malin a některých dalších lesních dobrůtek se správně odečítá 1 stack vždy, když nejsou stacky právě 2. Pak zmizí celý předmět.
2 maliny v jednom stacku.kucik wrote:Dva stacky, nebo dvě maliny v jednom stacku?
To jako rozebíráš tu malinu na jednotlive bobulky že jo?zachy wrote:2 maliny v jednom stacku.kucik wrote:Dva stacky, nebo dvě maliny v jednom stacku?
Monstera: Já si lesní plody vychutnávám
a to bud rád že na Thalii není mákTheogil I wrote:
To jako rozebíráš tu malinu na jednotlive bobulky že jo?
a co si dojit na kraby? ty se taky daji jist a jsou fakt dobryzachy wrote:Nechte mě
Víte co to je žít mimo město? Přece nemůže furt žrát jen jezevčí maso. Všichni potřebujeme vitamíny.