Page 1 of 1

lesní plody

Posted: 21:19 23. Jan 2011
by zachy
Při použití malin a některých dalších lesních dobrůtek se správně odečítá 1 stack vždy, když nejsou stacky právě 2. Pak zmizí celý předmět.

Re: lesní plody

Posted: 09:21 24. Jan 2011
by kucik
Dva stacky, nebo dvě maliny v jednom stacku?

Re: lesní plody

Posted: 10:25 24. Jan 2011
by monstera
zachy wrote:Při použití malin a některých dalších lesních dobrůtek se správně odečítá 1 stack vždy, když nejsou stacky právě 2. Pak zmizí celý předmět.
Přece nebudeš takovej troškař, abys v batohu nosil jednu malinu. Když máš už jen dvě, tak se nutně projevíš jako nenažranej a slupneš obě...

Re: lesní plody

Posted: 13:38 24. Jan 2011
by zachy
kucik wrote:Dva stacky, nebo dvě maliny v jednom stacku?
2 maliny v jednom stacku.

Monstera: Já si lesní plody vychutnávám :)

Re: lesní plody

Posted: 13:40 24. Jan 2011
by Theogil I
zachy wrote:
kucik wrote:Dva stacky, nebo dvě maliny v jednom stacku?
2 maliny v jednom stacku.

Monstera: Já si lesní plody vychutnávám :)
To jako rozebíráš tu malinu na jednotlive bobulky že jo? :lol:

Re: lesní plody

Posted: 13:42 24. Jan 2011
by Práček
Theogil I wrote:
To jako rozebíráš tu malinu na jednotlive bobulky že jo? :lol:
a to bud rád že na Thalii není mák :mrgreen:

Re: lesní plody

Posted: 13:47 24. Jan 2011
by zachy
Nechte mě :D
Víte co to je žít mimo město? Přece nemůže furt žrát jen jezevčí maso. Všichni potřebujeme vitamíny. :)

Re: lesní plody

Posted: 22:46 18. Jan 2012
by rosnicka
nasla jsem rostlinu.. sakra ted nevim jak se jmenuje ale jeji plody jsou grape. je na lovistich u panteru. neda se to prodat, snist ani zpracovat. nevite nahodou nekdo na co to je? az budu mit cas dojdu se tam podivat jak se jmenuje ta rostlina.

Re: lesní plody

Posted: 22:47 18. Jan 2012
by rosnicka
zachy wrote:Nechte mě :D
Víte co to je žít mimo město? Přece nemůže furt žrát jen jezevčí maso. Všichni potřebujeme vitamíny. :)
a co si dojit na kraby? ty se taky daji jist a jsou fakt dobry :D :D