Page 1 of 2
Tento předmět nemůžeš použít
Posted: 16:41 27. Jan 2011
by Tretas
Tento předmět nemůžeš použít. Tuhle hlášku mi to vyhazuje po připojení a po každém přejití přechodu. Na postavu jsem už pár dnů nedával nové předměty, žádný nevypisuje, že nemám dostatečný lvl. Dalo by se nějak zjistit proč to dělá?
acc: orcbutcher
postava: Jorg syn Jargena
Re: Tento předmět nemůžeš použít
Posted: 17:22 27. Jan 2011
by kucik
Máš v invu předmět, kterej nemůžeš použít. Nečekaně.
Re: Tento předmět nemůžeš použít
Posted: 21:53 27. Jan 2011
by Prasokralik
Nebude to něco s quickslotem? Ze zkušeností vím že tohle se stává třeba po relogu v přeměně například za trola, vhyodí to nejrůznější věci z quickslotu s tím že "tento předmět nemůžeš použít"
Re: Tento předmět nemůžeš použít
Posted: 21:15 30. Jan 2011
by Tretas
Tak už jsem přišel na to, který předmět mi to dělá. Sekerky mám v invu dobré 2 měsíce a nic mi to nedělalo. Najednou (pouze ten jeden balík ostatní jsou v pohodě) mi to začne psát že jsou až od 31 lvlu. Je to v pořádku?
Re: Tento předmět nemůžeš použít
Posted: 13:41 01. Feb 2011
by tao kan
určitě jsi je koupil u překupníka, kterej upravil lvl nošení podle nesmyslně určený ceny za balík.
Re: Tento předmět nemůžeš použít
Posted: 16:15 01. Feb 2011
by Tretas
tao kan wrote:určitě jsi je koupil u překupníka, kterej upravil lvl nošení podle nesmyslně určený ceny za balík.
Jo, to mě napadlo. Ale proč se to objevilo až cca 2 měsíce od koupě..? A není 31 lvl nějak moc na sekerky +5?
Re: Tento předmět nemůžeš použít
Posted: 14:31 06. Jun 2011
by dira_v_bubnu
Ahoj, chci se zeptat, proč nemůže můj pulčík (Rogue) použít rybářský prut? Žádné restrikce na sobě prut nemá, tak nevim. Chyba mezi židlí a klávesnicí?
Re: Tento předmět nemůžeš použít
Posted: 14:40 06. Jun 2011
by Práček
není pulčík moc malej na prut? myslím, že jsem to kdysi řešil....to byly časy....nakonec jsem to brat tak že Šmelička je rasista a nemá rád male děti

Re: Tento předmět nemůžeš použít
Posted: 14:41 06. Jun 2011
by Prasokralik
dira_v_bubnu wrote:Ahoj, chci se zeptat, proč nemůže můj pulčík (Rogue) použít rybářský prut? Žádné restrikce na sobě prut nemá, tak nevim. Chyba mezi židlí a klávesnicí?
je na něj moc velkej, prut je standardně quarterstaff, tedy velká zbraň
půlčíci a gnomové mohou používat jen malé a střední zbraně
Re: Tento předmět nemůžeš použít
Posted: 14:44 06. Jun 2011
by dira_v_bubnu
Prasokralik wrote:dira_v_bubnu wrote:Ahoj, chci se zeptat, proč nemůže můj pulčík (Rogue) použít rybářský prut? Žádné restrikce na sobě prut nemá, tak nevim. Chyba mezi židlí a klávesnicí?
je na něj moc velkej, prut je standardně quarterstaff, tedy velká zbraň
půlčíci a gnomové mohou používat jen malé a střední zbraně
Aha, takže si asi nezarybařim, co? Nebo je tu nějaká varianta? Nějakej malej proutek na mřenky?
Re: Tento předmět nemůžeš použít
Posted: 14:46 06. Jun 2011
by kucik
Myslím, že alternativa není. Nějakej nápad, na jakej předmět to pro ty půlčíky dát?
Re: Tento předmět nemůžeš použít
Posted: 14:50 06. Jun 2011
by dira_v_bubnu
Co třeba Club s nějakym pěknym vzhledem, případně Whip (ale tam by se nějak musela odstanit prerekvizice exotic). Jinak mě zatim nic nenapadá

Re: Tento předmět nemůžeš použít
Posted: 14:51 06. Jun 2011
by Prasokralik
kucik wrote:Myslím, že alternativa není. Nějakej nápad, na jakej předmět to pro ty půlčíky dát?
vyměnit quarterstaff jako base předmět za base předmět magic staff, ten můžou používat i půlčíci. elegantní řešení

Re: Tento předmět nemůžeš použít
Posted: 14:52 06. Jun 2011
by Rejty
Jo, v magic staff je vzhled klacku a dá se držet v jedné ruce.
Re: Tento předmět nemůžeš použít
Posted: 15:02 06. Jun 2011
by dira_v_bubnu
Prasokralik wrote:kucik wrote:Myslím, že alternativa není. Nějakej nápad, na jakej předmět to pro ty půlčíky dát?
vyměnit quarterstaff jako base předmět za base předmět magic staff, ten můžou používat i půlčíci. elegantní řešení

Paráda, to mě nenapadlo