Page 1 of 1

pronájem bytu

Posted: 11:11 29. Jan 2011
by Silvaner01
úředník na radnici , co pronajímá byty, má v nabídce momentálně 4 kousky,
ale nějak se mi nedaří s nim komunikovat dál a pronajmou jeden,
bylo mi řečeno že je to asi všechno plné, v tom případě nechápu proč je nabízí...
muže někdo poradit?
zkoušel jsem to Rp i přes družinu, ale žádný volný DM asi nebylo k dispozici
několikrát, tak se ptám tady...

Re: pronájem bytu

Posted: 12:03 29. Jan 2011
by kucik
Pokud byt nabizi, pak je volny.
Co znamena ,,nedari komunikovat" ? Nerozumim takovymu popisu chyby.

Re: pronájem bytu

Posted: 12:06 29. Jan 2011
by Silvaner01
kucik wrote:Pokud byt nabizi, pak je volny.
Co znamena ,,nedari komunikovat" ? Nerozumim takovymu popisu chyby.

no když to nabídne , tak kliknu na možnost komunikace že bych si teda ten byt pronajal, a i když mám u sebe peníze tak mi v odpovědi nabídne jen jednu možnost...
*rozmyslel jsem si to*

Re: pronájem bytu

Posted: 12:13 29. Jan 2011
by kucik
To vypada, ze nemas dost penez na pronajem. Presto muzes popsat po krocich, na co klikas?

Re: pronájem bytu

Posted: 12:56 29. Jan 2011
by Silvaner01
kucik wrote:To vypada, ze nemas dost penez na pronajem. Presto muzes popsat po krocich, na co klikas?

no mám u sebe asi 200 měšců což by mělo stačit, když dva nabízí za 60 a dva za 70...
komunikace je následovná :
- dám že chci pronajmout byt - on - popíše domy a byty, v nabídce má :
1 - dum u mramoroveho pole
2 - jiné domy
3 - rozmyslel jsem si to

dám č1 - jeho odpověď - mám tu 4 byty, dva za 60 a dva za 70..
další nabídka komunikace - pouze jedna - rozmyslel jsem si to...

dám č2 - opět pouze - rozmyslel jsem si to...

Re: pronájem bytu

Posted: 13:58 29. Jan 2011
by kucik
Aha. V tom pripade pokud nenabizi zadny byt, tak zadny neni volny.

Re: pronájem bytu

Posted: 14:11 29. Jan 2011
by Silvaner01
kucik wrote:Aha. V tom pripade pokud nenabizi zadny byt, tak zadny neni volny.

uááá *chytí se za hlavu*

tak jsme opět u prvního příspěvku...proč teda říká že má 4 byty k pronájmu :wall:
nebylo by jednodušší kdyby řekl, že je má obsazené? pro nás blbější, by to bylo srozumitelnější...
je trošku složité pochopit co tím tvůrce zamýšlí... :twisted:

Re: pronájem bytu

Posted: 15:26 29. Jan 2011
by Lorris
Silvaner01 wrote:
kucik wrote:Aha. V tom pripade pokud nenabizi zadny byt, tak zadny neni volny.

uááá *chytí se za hlavu*

tak jsme opět u prvního příspěvku...proč teda říká že má 4 byty k pronájmu :wall:
nebylo by jednodušší kdyby řekl, že je má obsazené? pro nás blbější, by to bylo srozumitelnější...
je trošku složité pochopit co tím tvůrce zamýšlí... :twisted:
Snažím se chápat úmysl tvůrce takto:
Mám 4 byty k pronájmu = V tom domě pronajímám čtyři byty, to zda jsou teďobsazené či nikoli je vedlejší, pořád tam pronajímám čtyři byty.

Re: pronájem bytu

Posted: 15:53 29. Jan 2011
by Silvaner01
Lorris wrote:
Snažím se chápat úmysl tvůrce takto:
Mám 4 byty k pronájmu = V tom domě pronajímám čtyři byty, to zda jsou teďobsazené či nikoli je vedlejší, pořád tam pronajímám čtyři byty.
V kontextu tohoto topicu, to pochopí relativně každý... :P
Ale když přijdeš pokecat s uředníkem, tak asi ne. :wall:

Re: pronájem bytu

Posted: 12:14 30. Jan 2011
by kucik
Protoze kdyby se mel nacpat celej rozhovor do tokenu, abych dynamicky menil kazdou hlasku, na zaklade toho, kolik ma zrovna volnych bytu v te ktere kategorii, tak by to bylo silene komplikovany.

Myslim, ze kdyz rekne ,,V dome blabla mam ctyri byty k pronajmu" a dole je vyjmenovani vsech volnych, tak je to snad pochopitelne. Nenapadlo by me, ze s timhle by mohl mit nekdo problemy.