Page 1 of 1

Runa uložení

Posted: 11:43 23. Aug 2007
by Fidorka
Všem postavám zmizela ( možná úmyslně ) Runa uložení , která umožňovala "bezpečně zakotvit" postavu tam kde se opravdu odpojila. Bude se vracet ? Protože dnes měl servr vtipnou náladu a vracel cca o 3 lokce dozadu. Což u některých překvapených postav byl docela smrtelný vtípek... :cry:

Posted: 11:54 23. Aug 2007
by Krata
Někde se tady psalo že ted jako runa uložení funguje duše bytosti

Posted: 11:55 23. Aug 2007
by Istvan
Krata wrote:Někde se tady psalo že ted jako runa uložení funguje duše bytosti
Je tomu tak, nyni staci jen pouzit runu bytosti (to babske ucho) :wink: a automaticky jak to nahodi menu se nahore vypise "postava byla ulozena"

Posted: 11:57 23. Aug 2007
by Daanri
Taky jeden dodatok...nezabudajte sa odlogovat pre restartom...jak som sa dozvedel vela ludi nato zabuda a creepuje si dal... :lol:

Posted: 13:51 23. Aug 2007
by jaara
Taky jeden dodatok...nezabudajte sa odlogovat pre restartom...jak som sa dozvedel vela ludi nato zabuda a creepuje si dal... Laughing
To by nemelo, myslim, delat zadne problemy. Server te odloguje pak sam a vse ulozi.

Re: Runa uložení

Posted: 23:42 23. Aug 2007
by Hassan
Fidorka wrote:Všem postavám zmizela ( možná úmyslně ) Runa uložení , která umožňovala "bezpečně zakotvit" postavu tam kde se opravdu odpojila. Bude se vracet ? Protože dnes měl servr vtipnou náladu a vracel cca o 3 lokce dozadu. Což u některých překvapených postav byl docela smrtelný vtípek... :cry:
Tak tohle potvruzuji uz se mi to taky stalo a bolelo to :roll: