Page 1 of 1
Ohniště
Posted: 18:10 03. Feb 2011
by lamda9891
Zajímalo by mě jak se rozlišuje ohniště, které jde a které nejde zapálit kouzlem plamen. Díky.
Re: Ohniště
Posted: 18:15 03. Feb 2011
by DenGrasse
Rozlišuje se tím, že jedno jde a druhé nejde zapálit.
Ty která nejdou zapálit jsou chybná a je dobrý je reportovat k opravě.
Re: Ohniště
Posted: 20:08 03. Feb 2011
by zachy
Krystalová ohniště jsou taky chybná ne? ty krystaly se už neprodávají tuším. a Křesadlem zapálit nejdou.
Re: Ohniště
Posted: 20:10 03. Feb 2011
by DenGrasse
Ještě před pár týdny šly krystaly koupit, ale nevím už kde. Možná jenom v Podtemnu.
Re: Ohniště
Posted: 21:13 03. Feb 2011
by Radim
Jen v podtemnu myslím a my znalí bubáci víme jak i bez nich
