Page 1 of 2
Buglý trezor
Posted: 15:58 04. Feb 2011
by -RoF-
Ahoj ahoj
ted byl ve hře lag (nic sem neviděl v trezoru ani u sebe v invu), pak se ty věci zobrazily, ale trezor zůstal otevřený.
Jde o trezor pro řemeslníky.
Jde to nějak zpravit?
Co když někdo z tama ty věci vezme?
Díkas za řešení.

Re: Buglý trezor
Posted: 17:20 04. Feb 2011
by kucik
-RoF- wrote:Ahoj ahoj
ted byl ve hře lag (nic sem neviděl v trezoru ani u sebe v invu), pak se ty věci zobrazily, ale trezor zůstal otevřený.
Jde o trezor pro řemeslníky.
Jde to nějak zpravit?
Co když někdo z tama ty věci vezme?
Díkas za řešení.

Jo, už jsem to kdysi viděl. Asi jediná možnost, aby DM ten trezor zlikvidovalo a pak holt až po restartu.
Re: Buglý trezor
Posted: 17:22 04. Feb 2011
by -RoF-
kucik wrote:-RoF- wrote:Ahoj ahoj
ted byl ve hře lag (nic sem neviděl v trezoru ani u sebe v invu), pak se ty věci zobrazily, ale trezor zůstal otevřený.
Jde o trezor pro řemeslníky.
Jde to nějak zpravit?
Co když někdo z tama ty věci vezme?
Díkas za řešení.

Jo, už jsem to kdysi viděl. Asi jediná možnost, aby DM ten trezor zlikvidovalo a pak holt až po restartu.
Hmm tak holt zkusím čekat an DM ve hře, ale nějak tam nejsou.
Díkas

Re: Buglý trezor
Posted: 19:02 04. Feb 2011
by -RoF-
Aha problém se vyřešil sám, že spadl modul, fajn.
Ale teda tssss 3 hodky čekat na DM (že když je člověk chce tak ve hře nejsou a opačně zase jsou

)
No neva díkas

Re: Buglý trezor
Posted: 19:09 04. Feb 2011
by Desmond
Sam?! Kdo si myslis, ze ten server shodil?

, problem solved *odskrabne si dalsi polozku*
Shodou okolnosti jsem ti zrovna bezel na pomoc.
Re: Buglý trezor
Posted: 20:26 04. Feb 2011
by -RoF-
Desmond wrote:Sam?! Kdo si myslis, ze ten server shodil?

, problem solved *odskrabne si dalsi polozku*
Shodou okolnosti jsem ti zrovna bezel na pomoc.
Tak mě je jasné že to shodil nějaký logující DM.
Ale trezor se taky sekl "sám" a tak se problém taky vyřešil "sám".

Re: Buglý trezor
Posted: 09:43 25. Nov 2011
by -darkvision-
Zdravíčko,
dole v podtemnu je asi buglý trezor.
Koupil jsem si za 50k klíček. Dojdu k trezoru že si tam něco dám a koukám, vidím tam 21ks bylin.
S touhle postavou jsem ještě trezor neměl, tak netuším, proč se mi otevírá cizí.
EDIT:
Tak oprava, jednomu hráči dole to normálně otevře jeho trezor, ale mě to otevře prostě nějaký "cizí".
Kuciku dá se to nějak zjistit co s tím je? Bojím se do toho trezoru něco dávat, aby mě pak někdo nevyloupil

Re: Buglý trezor
Posted: 11:24 25. Nov 2011
by kucik
A můžeš aspoň napsat kde je ten trezor a s jakou postavou to zkoušíš?
Re: Buglý trezor
Posted: 13:04 25. Nov 2011
by -darkvision-
Yop jasný, promiň, nevěděl kde mám pravou a levou ruku, natož tohleto
postava: Anirrinths Zau'ndar
lokace: Olath Deis - černý trh - dílna
Re: Buglý trezor
Posted: 13:30 25. Nov 2011
by kucik
Vypadá to, že jsem asi zapomněl smazat předměty po nějakém smazaném trezoru.
Re: Buglý trezor
Posted: 13:38 25. Nov 2011
by -darkvision-
Otázkou zůstává, mohu ho používat, nebo zatím ještě ne?
Ps. Ty ingredience v tom trezoru se mi klidně hodí do alchymie

Re: Buglý trezor
Posted: 13:53 25. Nov 2011
by kucik
Jo, můžeš. Už jsem si ošetřil, aby se při mazání trezoru smazalo všechno.
Re: Buglý trezor
Posted: 13:57 25. Nov 2011
by -darkvision-
Díky moc
Re: Buglý trezor
Posted: 14:22 25. Nov 2011
by Silvaner01
V karatských dílnách je taky buglej, zustal po někom otevřenej, ale restart to možná spraví...
Re: Buglý trezor
Posted: 14:28 25. Nov 2011
by kucik
To se stane, že zůstane otevřenej. Udělá to občas lag.