Page 1 of 2

JARNÍ SRAZ THALIE 2011

Posted: 22:06 07. Feb 2011
by Rejty
!!!Hlasujte prosím v anketě o termínu jarního srazu 2011!!!

Bude se konat v Plzni, hospoda se upřesní podle počtu účastníků.

Re: JARNÍ SRAZ THALIE 2011

Posted: 22:22 07. Feb 2011
by Pajule
12...možná budu slavit narozky, ale kdo ví sem spíš pro 26

Re: JARNÍ SRAZ THALIE 2011

Posted: 22:26 07. Feb 2011
by Rejty
Pajule wrote:12...možná budu slavit narozky, ale kdo ví sem spíš pro 26
Tak je oslavíš tam... :mus_7:

Re: JARNÍ SRAZ THALIE 2011

Posted: 22:27 07. Feb 2011
by Pajule
nooo vůůůbec :D

Re: JARNÍ SRAZ THALIE 2011

Posted: 22:30 07. Feb 2011
by pepa48
asi se podřídim, snad budu moct oba termíny

Re: JARNÍ SRAZ THALIE 2011

Posted: 22:44 07. Feb 2011
by Miell
No já už cestovat nemůžu.. budeme mít měsíc do porodu a to by byl risk, takže si to hezky užijte! :ewink:
A doufám, že až bude teplo, tak se pražský slezou na Vyšehradě! :)

Re: JARNÍ SRAZ THALIE 2011

Posted: 22:45 07. Feb 2011
by kucik
Slibotechnu pajuli netreba resit ;) Ja si cas udelam.

Re: JARNÍ SRAZ THALIE 2011

Posted: 22:53 07. Feb 2011
by Daanri
No nechcem este nic slubovat, ale je urcita moznost, ze okolo 23 - 25 budu v Prahe, tak by som si spravil vylet aj do Plzne. Cize na zaklade toho by mi skor vyhovoval ten termin toho 26.

Re: JARNÍ SRAZ THALIE 2011

Posted: 22:54 07. Feb 2011
by Rejty
Jestli by přijel i Daanri, tak je termín 26. března jasný! :var_16:

Re: JARNÍ SRAZ THALIE 2011

Posted: 22:58 07. Feb 2011
by Pajule
jestli přijede Daanri.. tak přijdu i kdybych si měla nohy useknout!:D

Re: JARNÍ SRAZ THALIE 2011

Posted: 22:59 07. Feb 2011
by Rejty
Teď určitě Pajky doufá, že to Daanrimu nevyjde... :var_13:

Re: JARNÍ SRAZ THALIE 2011

Posted: 23:00 07. Feb 2011
by Daanri
Jako vazne nechci aby sa to prisposobilo len kvoli mne, bo naozaj to neviem slubit, ze na 100% vtedy dorazim - ale chystam sa v najblizsich mesiacoch do Prahy a v tom termine by mal byt v Prahe veletrh reklamy, tak sa tam chcem ist pozriet a spojit prijemny s uzitocnym.

Ale jedno je iste, ci pojdem do Prahy vtedy alebo neskor, tak vylet do Plzne (na pokec s Rejtym a dalsimi) je urcite sucastou planu. ;)

Re: JARNÍ SRAZ THALIE 2011

Posted: 23:02 07. Feb 2011
by Rejty
Hele, Daanri, už jsem si tě zapsal do notýsku, z toho se nevykroutíš! :twisted:

Re: JARNÍ SRAZ THALIE 2011

Posted: 23:05 07. Feb 2011
by Daanri
No na pifco pojdeme urcite v najblizsej dobe ;) - ci to bude uz ten mesiac alebo o mesiac neskor - moja cesta do Prahy a Plzne je ista. Len na zaklade pracovnych zalezitosti (hlavne uzavretia jednej zmluvy) zalezi ktory termin. ;)

Re: JARNÍ SRAZ THALIE 2011

Posted: 23:09 07. Feb 2011
by Rejty
Ok, budu se těšit. Je to už dlouho, co jsi k nám zavítal.