Page 1 of 2
JARNÍ SRAZ THALIE 2011
Posted: 22:06 07. Feb 2011
by Rejty
!!!Hlasujte prosím v anketě o termínu jarního srazu 2011!!!
Bude se konat v Plzni, hospoda se upřesní podle počtu účastníků.
Re: JARNÍ SRAZ THALIE 2011
Posted: 22:22 07. Feb 2011
by Pajule
12...možná budu slavit narozky, ale kdo ví sem spíš pro 26
Re: JARNÍ SRAZ THALIE 2011
Posted: 22:26 07. Feb 2011
by Rejty
Pajule wrote:12...možná budu slavit narozky, ale kdo ví sem spíš pro 26
Tak je oslavíš tam...

Re: JARNÍ SRAZ THALIE 2011
Posted: 22:27 07. Feb 2011
by Pajule
nooo vůůůbec

Re: JARNÍ SRAZ THALIE 2011
Posted: 22:30 07. Feb 2011
by pepa48
asi se podřídim, snad budu moct oba termíny
Re: JARNÍ SRAZ THALIE 2011
Posted: 22:44 07. Feb 2011
by Miell
No já už cestovat nemůžu.. budeme mít měsíc do porodu a to by byl risk, takže si to hezky užijte!
A doufám, že až bude teplo, tak se pražský slezou na Vyšehradě!

Re: JARNÍ SRAZ THALIE 2011
Posted: 22:45 07. Feb 2011
by kucik
Slibotechnu pajuli netreba resit

Ja si cas udelam.
Re: JARNÍ SRAZ THALIE 2011
Posted: 22:53 07. Feb 2011
by Daanri
No nechcem este nic slubovat, ale je urcita moznost, ze okolo 23 - 25 budu v Prahe, tak by som si spravil vylet aj do Plzne. Cize na zaklade toho by mi skor vyhovoval ten termin toho 26.
Re: JARNÍ SRAZ THALIE 2011
Posted: 22:54 07. Feb 2011
by Rejty
Jestli by přijel i Daanri, tak je termín 26. března jasný!

Re: JARNÍ SRAZ THALIE 2011
Posted: 22:58 07. Feb 2011
by Pajule
jestli přijede Daanri.. tak přijdu i kdybych si měla nohy useknout!:D
Re: JARNÍ SRAZ THALIE 2011
Posted: 22:59 07. Feb 2011
by Rejty
Teď určitě Pajky doufá, že to Daanrimu nevyjde...

Re: JARNÍ SRAZ THALIE 2011
Posted: 23:00 07. Feb 2011
by Daanri
Jako vazne nechci aby sa to prisposobilo len kvoli mne, bo naozaj to neviem slubit, ze na 100% vtedy dorazim - ale chystam sa v najblizsich mesiacoch do Prahy a v tom termine by mal byt v Prahe veletrh reklamy, tak sa tam chcem ist pozriet a spojit prijemny s uzitocnym.
Ale jedno je iste, ci pojdem do Prahy vtedy alebo neskor, tak vylet do Plzne (na pokec s Rejtym a dalsimi) je urcite sucastou planu.

Re: JARNÍ SRAZ THALIE 2011
Posted: 23:02 07. Feb 2011
by Rejty
Hele, Daanri, už jsem si tě zapsal do notýsku, z toho se nevykroutíš!

Re: JARNÍ SRAZ THALIE 2011
Posted: 23:05 07. Feb 2011
by Daanri
No na pifco pojdeme urcite v najblizsej dobe

- ci to bude uz ten mesiac alebo o mesiac neskor - moja cesta do Prahy a Plzne je ista. Len na zaklade pracovnych zalezitosti (hlavne uzavretia jednej zmluvy) zalezi ktory termin.

Re: JARNÍ SRAZ THALIE 2011
Posted: 23:09 07. Feb 2011
by Rejty
Ok, budu se těšit. Je to už dlouho, co jsi k nám zavítal.