Dammaz Kron
Posted: 22:54 07. Feb 2011
5.1514 Oko za oko
Po úmorným dni stráveným u kovadliny sem osedlal poníka a vyrazil do tmy. Mohla za to snad únava, vidina soudku piva, kamenná postel nebo snad mladická nerozvážnost, že sem nedbal varování o nebezpečí číhajících v temnejch hvozdech. Do vousů sem zamumlal něco o trolí řiti a nechal bránu za zády.
Farma....křižovatka....zelená záře! V mžiku sem ryl hubou v trávě. Musel sem bejt pár úderů srdce mimo, teda do doby než mě někdo rubnul do zátylku a dostavilo se bezvědomí.
Probral mě políček za ucho. Ruce mě studily, byly odkrvený. Herdek ,byl sem svázanej.
První co sem zbejstřil byla kosa. A kurňa, nějakej nasranej sedlák ,kterýmu sem zvalchoval slípky nebo co?!
Po chvíli co mlel o nějaký černý paní,urážkách a chvástání mi bylo jasný , že to farmář nebude. Bezvědomí.
Jen Nord ví jak dlouho sem chrčel do tmy, ksicht mi stahovala zasychající krev ,která barvila i trávu v okolí. Z přemítání mě vytrhlo chladivý ostří a neustálý vrahounovo pobízení někoho koho sem dost dobře neviděl. Do psí řiti, na co bude potřebovat něčí oko? Moje!?
Prej vzkaz pro nějakýho slepičího elfa a jeho pluk. Co mě je k sakru do něj, ať ho rovnou vydloubne tomu ušákovi! Snad se to nezanít.....strašlivá bolest vystřelující do morku kostí, zaplavující celý tělo...bezvědomí.
..............................................Zášť třetí : Vorenus, slepičí Elgi Uzkul urk!..........................................................
Po úmorným dni stráveným u kovadliny sem osedlal poníka a vyrazil do tmy. Mohla za to snad únava, vidina soudku piva, kamenná postel nebo snad mladická nerozvážnost, že sem nedbal varování o nebezpečí číhajících v temnejch hvozdech. Do vousů sem zamumlal něco o trolí řiti a nechal bránu za zády.
Farma....křižovatka....zelená záře! V mžiku sem ryl hubou v trávě. Musel sem bejt pár úderů srdce mimo, teda do doby než mě někdo rubnul do zátylku a dostavilo se bezvědomí.
Probral mě políček za ucho. Ruce mě studily, byly odkrvený. Herdek ,byl sem svázanej.
První co sem zbejstřil byla kosa. A kurňa, nějakej nasranej sedlák ,kterýmu sem zvalchoval slípky nebo co?!
Po chvíli co mlel o nějaký černý paní,urážkách a chvástání mi bylo jasný , že to farmář nebude. Bezvědomí.
Jen Nord ví jak dlouho sem chrčel do tmy, ksicht mi stahovala zasychající krev ,která barvila i trávu v okolí. Z přemítání mě vytrhlo chladivý ostří a neustálý vrahounovo pobízení někoho koho sem dost dobře neviděl. Do psí řiti, na co bude potřebovat něčí oko? Moje!?
Prej vzkaz pro nějakýho slepičího elfa a jeho pluk. Co mě je k sakru do něj, ať ho rovnou vydloubne tomu ušákovi! Snad se to nezanít.....strašlivá bolest vystřelující do morku kostí, zaplavující celý tělo...bezvědomí.
..............................................Zášť třetí : Vorenus, slepičí Elgi Uzkul urk!..........................................................