Page 1 of 1

Dammaz Kron

Posted: 22:54 07. Feb 2011
by slencak
5.1514 Oko za oko

Po úmorným dni stráveným u kovadliny sem osedlal poníka a vyrazil do tmy. Mohla za to snad únava, vidina soudku piva, kamenná postel nebo snad mladická nerozvážnost, že sem nedbal varování o nebezpečí číhajících v temnejch hvozdech. Do vousů sem zamumlal něco o trolí řiti a nechal bránu za zády.

Farma....křižovatka....zelená záře! V mžiku sem ryl hubou v trávě. Musel sem bejt pár úderů srdce mimo, teda do doby než mě někdo rubnul do zátylku a dostavilo se bezvědomí.

Probral mě políček za ucho. Ruce mě studily, byly odkrvený. Herdek ,byl sem svázanej.
První co sem zbejstřil byla kosa. A kurňa, nějakej nasranej sedlák ,kterýmu sem zvalchoval slípky nebo co?!
Po chvíli co mlel o nějaký černý paní,urážkách a chvástání mi bylo jasný , že to farmář nebude. Bezvědomí.

Jen Nord ví jak dlouho sem chrčel do tmy, ksicht mi stahovala zasychající krev ,která barvila i trávu v okolí. Z přemítání mě vytrhlo chladivý ostří a neustálý vrahounovo pobízení někoho koho sem dost dobře neviděl. Do psí řiti, na co bude potřebovat něčí oko? Moje!?

Prej vzkaz pro nějakýho slepičího elfa a jeho pluk. Co mě je k sakru do něj, ať ho rovnou vydloubne tomu ušákovi! Snad se to nezanít.....strašlivá bolest vystřelující do morku kostí, zaplavující celý tělo...bezvědomí.

..............................................Zášť třetí : Vorenus, slepičí Elgi Uzkul urk!..........................................................

Re: Dammaz Kron

Posted: 16:20 08. Feb 2011
by slencak
Tenké kamenné destičky, svázané goblinimi šlachami ,vložené do koženého obalu s přezkou. Kniha záští psaná trpasličím plátneřem, který věří že i dawi z hornického klanu se může stát uznávaným obráncem. Jeho cesty Thálii jsou lemovány utrpením a všudypřítomnou smrtí, prosvětlovány okamžiky s hrstkou přátel.

Ze severu sudy se valí, skřetí hnáty polámají

Posted: 00:58 08. Jan 2012
by slencak
// http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... =92&t=1685
Ze severu sudy se valí, skřetí hnáty polámají

......*Mezi obchodníky kolují fámy o skupince trpaslíků, co z Nordovi pevnosti na pomoc Dornovi oblasti se vydali a z potírání grobi soutěž si udělali. Za orčí kel od sládka jistej bude piva korbel*.......*ze svahů dunění sudů, pivo čpící s chórem trpasličím krajem se line*

Dem my dem, Dornov zpátky dobudem, skřety do země zadupem.
Dem my dem, Dornov zpátky dobudem, pivem vítězství zapijem.
Skřeti težkej život maj ,když s trpaslíkem se potkaj.
Dem my dem, věčnou slávu v síních si vybijem.
Dem my dem, osud řízenej Nordem.
Skřeti težkej život maj, kyž s trpslíkama se potkaj.

Ze severu sudy se valí, skřetí hnáty polámají

Posted: 01:16 08. Jan 2012
by slencak
*Dnes kousek od pevnosti teklo pivo proudem. Mezi podkoními se povídá, že trpaslík ve zbroji barvy země se v noci vytratil do tmy. Když se za svítání vrátil s váčkem klů, narazil trpasličí sládek Beragor největší sud ležáku. Co se stalo na nedalekých vršcích , se dlouhý jen dohadují.*...........Za každó padló sviňuchu, korbel do kola! *mrmlá*S požehnáním Norda kósek pomsty za dornovský vokolí čepelí sme vybili! Jen ať zelený kóže vo nás ví a svý rádoby vojevůdce spálí.*mručí* Za Norda a věčnó slávu *haleká, následovaný brachy , za řinčení korbelů*

Ze severu sudy se valí, skřetí hnáty polámají

Posted: 22:05 09. Jan 2012
by slencak
*Ve stájích se nemluví o ničem jiném,skupinka trpaslíků opět ukrojila kousek bradavice z dornovského kraje. Za oslavných chórů a řinčení zbraní o štíty se zavalití lidé vrátili zapít své vítězství.......né tak nahlas šíří se klepy o zraněních v řadách trpů, zelenokožci nedali své kly lacino....koordinovanější a zákeřnější prý jejich útoky byly*

Za Norda..za Dornov....za věčnou slávu.

Kráčíme po tomto kraji
s ohněm v našich rukách
oko za oko
sme pomstou!!! *rozléhá se pevností*

Re: Ze severu sudy se valí, skřetí hnáty polámají

Posted: 00:02 17. Jan 2012
by slencak
*kolují fámy* Trpaslící všechno pivo vypili. Ty sviňnuchy, že se nějakej oběh neukázaly. Prej je tu nic nedrží. *běduje kuchařka Líza*
Bojim se ,že na to ty obludy čekají.

Na sever

Posted: 23:56 26. Jan 2012
by slencak
Už je to tak, po příjezdu elfů se trpaslíci za hlasitého mručení a lamentování sbalili a vydali na sever.

*mezi lukostřelci se povídá* Ten stopař z Dornova byl prej těma zelenokožcema unesenej...... Asi se chtěli pomstít za ten vejprask......Větší hloupost však udělat nemohli, trpasícli co přes Dornov táhli do hor, kejvli na pomoc hraničářům a jako lavina vtrhli do nedaleký jeskyně , kde našli mrtvolu stopaře. Ti co stačili zdrhnout před hněvem trpů,pobili hraničáři v lovištích.

.....pomsta byla spláchnutá krví....žal kořalkou...

Re: Na sever

Posted: 19:28 17. Apr 2012
by slencak
...........................................................

Re: Na sever

Posted: 19:28 17. Apr 2012
by slencak
*jedno z mála runových tetovaní* Z kamene sem zešel do kamene se zas vrátim... za věčnó slávu...za Norda ...za svý brachy život položim!

Dej Norde ať moje pracka pod náporem ran vydrží a hordy voblud před brachama zadržim... Diemovo sekeru s rychlostí blesku do jejich střev nasměruj ha moje rány cez Glarikovo haksne zaceluj ! .......

Re: Na sever

Posted: 19:33 17. Apr 2012
by slencak
......................................................

Re: Na sever

Posted: 19:35 17. Apr 2012
by slencak
*vytesáno do kamene* Olwen

Re: Na sever

Posted: 23:34 12. May 2012
by slencak
*zášť*Argul Targ .. pívem sme spečetili požehnání mistra obránců. Ha další břímě na vostří ,,Nositele zášti " vepsáno je. Za Norda a věčnó slávu!*ozančeno runou trpasličích obránců*