Page 1 of 9

JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011

Posted: 12:41 08. Feb 2011
by Rejty
JARNÍ SRAZ THALIE


Termín:

- Jarní sraz se uskuteční v sobotu 26. 3. 2011.


Místo konání:

- Restaurace Simsalabim v Plzni.
- Web: http://www.simsalabim.cz/plzen/?lang=cs
- Stůl bude zamluven podle počtu účastníků.
- FB: http://www.facebook.com/event.php?eid=153536181367706


Jedou :mus_3: :

- Rejty, BahnaK, Derken-, Radim, Kucik, Tao Kan + Durduin, -speck-, Lord_Berserk, Sorrow, Pepa48, Žorž, Igor, mandos, Firefox_, Theogil, Awadar, Daanri, Groll, Pajky

* Modře - spí na klubovně.


Nejedou :weap_90: :

- Miell, Grunt, Krata


!!!Hlasujte a pište prosím, kdo jedete, ať vím, pro kolik lidí mám zamluvit hospodu, sraz se blíží!!!

Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011

Posted: 13:29 08. Feb 2011
by Miell
Jak už jsem psala předtím.. já nemůžu :ewink:

Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011

Posted: 13:49 08. Feb 2011
by Derken-
Tak já se hlásím, už se těším :)

Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011

Posted: 15:01 08. Feb 2011
by Radim
Jedu

edit to Rejty: spaní možný jako posledně?

Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011

Posted: 15:15 08. Feb 2011
by Rejty
Jo, bude možnost přespat na klubovně za 50 Kč / osoba. Vlastní spacák a karimatku s sebou!

Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011

Posted: 15:36 08. Feb 2011
by kucik
OK, počítej se mnou na klubovně.

Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011

Posted: 15:45 08. Feb 2011
by tao kan
sakra ta restaurace je dobrej kýč :-D

Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011

Posted: 15:46 08. Feb 2011
by Rejty
tao kan wrote:sakra ta restaurace je dobrej kýč :-D
Určitě se už těšíš na hadí řízečky nebo pečenou zebru... :twisted:

Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011

Posted: 15:49 08. Feb 2011
by kucik

Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011

Posted: 15:50 08. Feb 2011
by Rejty
Je... :mus_3:

Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011

Posted: 16:40 08. Feb 2011
by Pajule
hh jo tam se mně to líbí a často tam teďka sem :D

Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011

Posted: 16:44 08. Feb 2011
by Rejty
Neříkej, že tě pustí do hospody. :D

Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011

Posted: 16:49 08. Feb 2011
by Pajule
no náhodou jo :oops: , ale jinak simsalabim neni hospoda :D

Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011

Posted: 18:04 08. Feb 2011
by -speck-
Jedu + nocleh klubovna - derken taky nocleh, pochybuji ze bude spát venku na lavicce :D

Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011

Posted: 19:38 08. Feb 2011
by Grunt
Rád bych jel, ale bohužel z Ostravy to je trochu z ruky takže to neklapne :(