Page 1 of 1

Premena

Posted: 19:43 23. Aug 2007
by Hassan
No zajimalo by me jestli je to chyba a nebo jestli je to tak schvalne.....Jedna se o premenu v pixii mel jsem zato ze kdyz si zaklinac nebo carodej da premenu v tuhle "vobludku" ma vlastnosti zlodeje a muze tedy otevirat zamky a odstranovat pasti....Takze je to spise informativni jak to teda ze je??? :wink:

Re: Premena

Posted: 15:49 05. Sep 2007
by Rejty
Nemuze.