Page 1 of 1

Koupené zvíře - naklonovaní hauáci

Posted: 19:01 08. Feb 2011
by -RoF-
Teda se směju, už nevím jestli sem to měl dát do vtípků nebo do galerie a nebo do chyb. Tak to nakonec dávám sem.

Koupil sem si u drobrodruha pseka, toho žlutého. No vyvolal sem ho a cupital za mnou. Pak sem si řekl že ho odvolám a použil sem lejstro a naklonoval sem si druhého pseka. Tak sem to zkusil ještě a už měla Aria menší smečku hauáků. :lol:

Asi by to nemělo dělat že? :D :roll:
Jako mě to neva, jen sem se zasmál :D

Re: Koupené zvíře - naklonovaní hauáci

Posted: 22:30 08. Feb 2011
by Nalkanar
A Arie má po srandě.... Měsíčky :D

Re: Koupené zvíře - naklonovaní hauáci

Posted: 22:33 08. Feb 2011
by Miell
Nalkanar wrote:A Arie má po srandě.... Měsíčky :D

:lol: :lol: :lol:

Re: Koupené zvíře - naklonovaní hauáci

Posted: 22:42 08. Feb 2011
by -RoF-
Já čekal kdy s tím někdo přijde :D :D :D. Tssss
Holt tak se jmenoval ten hauák u předchozího majitele no :)

Re: Koupené zvíře - naklonovaní hauáci

Posted: 22:55 08. Feb 2011
by Miell
-RoF- wrote:Já čekal kdy s tím někdo přijde :D :D :D. Tssss
Holt tak se jmenoval ten hauák u předchozího majitele no :)

Tak buď rád, že se nezbugovala i Aria.. by při měsíčkách byla ještě štěkna :lol:

Re: Koupené zvíře - naklonovaní hauáci

Posted: 23:10 08. Feb 2011
by -RoF-
Miell wrote:
-RoF- wrote:Já čekal kdy s tím někdo přijde :D :D :D. Tssss
Holt tak se jmenoval ten hauák u předchozího majitele no :)

Tak buď rád, že se nezbugovala i Aria.. by při měsíčkách byla ještě štěkna :lol:
Jo to by stálo za to :twisted: :D

Re: Koupené zvíře - naklonovaní hauáci

Posted: 12:22 09. Feb 2011
by marii
-RoF- wrote:
Miell wrote:
-RoF- wrote:Já čekal kdy s tím někdo přijde :D :D :D. Tssss
Holt tak se jmenoval ten hauák u předchozího majitele no :)

Tak buď rád, že se nezbugovala i Aria.. by při měsíčkách byla ještě štěkna :lol:
Jo to by stálo za to :twisted: :D
Tak to je ma porad ne.))))