Page 1 of 1

Craft-plátnéř-boty

Posted: 23:08 09. Feb 2011
by de Aers
Boty vyrobený ze stínovky v poměru 200% s velmistrovskou kůží dávají pouze +3AC a +4výcvik a meteorické boty vyrobené také v poměru 200% s legendární kůží dávají pouze +4AC a +5výcvik... každá ta hodnota by u těhlech výrobků měla být o 1 vyšší ne ?

Re: Craft-plátnéř-boty

Posted: 23:35 09. Feb 2011
by kucik
To bych nerekl. Ale kouknu, az budu mit u sebe tabulky.

Re: Craft-plátnéř-boty

Posted: 00:11 10. Feb 2011
by Radim
Dole sem je dělal přesně jak píše Aers stínovky +4 meteor +5

Re: Craft-plátnéř-boty

Posted: 10:37 10. Feb 2011
by kucik
Takže jak to má bejt ti neřeknu, protože platnéřské boty prostě nikde nejsou popsaný.

Každopádně podle krejčího by měly jít až do +5AC, nebo do +10 výcviku

Re: Craft-plátnéř-boty

Posted: 11:25 10. Feb 2011
by de Aers
No mě to přijde jako chyba... páč přilba nebo zbroj vyrobená z meteoru v tom poměru 200 s legendou dává +5AC a +6výcvik.. ty boty sou prostě snížený o stupeň.

Re: Craft-plátnéř-boty

Posted: 11:41 10. Feb 2011
by kucik
Celej problém je v tom, že jiný boty vyrábí platnéř a jiný krejčí. A pro ty od platnéře prostě ani nemám podklady.

Re: Craft-plátnéř-boty

Posted: 12:07 10. Feb 2011
by Radim
Kuciku jestli se můžeš podívat na moji postavu v podtemnu Zekafien R´rorrok ten na vyšším lvl měl by mít ty boty +5 na sobě tuším

Re: Craft-plátnéř-boty

Posted: 12:15 10. Feb 2011
by kucik
No můžu, ale k ničemu mi to nebude :)

Re: Craft-plátnéř-boty

Posted: 12:21 10. Feb 2011
by Radim
Tak aspoň uvidíš,že tam je chyba ne :mrgreen:

Re: Craft-plátnéř-boty

Posted: 13:41 10. Feb 2011
by kucik
To už vyplývá z toho, co píšete. Teď jde o to kde je ta chyba.

Re: Craft-plátnéř-boty

Posted: 18:26 10. Feb 2011
by Czech_Luthor
Co já vím (pokud už je to zrušený tak pardóón), tak +5 u meteoru je jen určitá šance ne? Dřív to tak určitě bylo.

Re: Craft-plátnéř-boty

Posted: 21:20 10. Feb 2011
by hrusi
Czech_Luthor wrote:Co já vím (pokud už je to zrušený tak pardóón), tak +5 u meteoru je jen určitá šance ne? Dřív to tak určitě bylo.
Já jsem dole dělal z meteoru suveréně na 200% suveréně +5ky samo sebou s legendou.

Re: Craft-plátnéř-boty

Posted: 10:47 13. Apr 2011
by Radim
Ach jo,hodiny práce a k prdu :(
Meteor 200% s legendou a jen +4

Re: Craft-plátnéř-boty

Posted: 10:48 13. Apr 2011
by de Aers
Radim wrote:Ach jo,hodiny práce a k prdu :(
Meteor 200% s legendou a jen +4
Vždyť nikde nepsali, že by byla chyba opravena. :D :D

Re: Craft-plátnéř-boty

Posted: 10:49 13. Apr 2011
by Radim
Vím ne,to bylo jen připomenutí 8) nechám si to vyměnit od DM a je klid