Page 1 of 1
Královna brouků ohniváků
Posted: 12:49 11. Feb 2011
by Urlraen
Byl jsem na ní už podruhé a opět vůbec neútočila ani nekouzlila nic. Prostě tam jen tak stojí a nechává se domlátit.
Re: Královna brouků ohniváků
Posted: 13:10 11. Feb 2011
by Istvan
Urlraen wrote:Byl jsem na ní už podruhé a opět vůbec neútočila ani nekouzlila nic. Prostě tam jen tak stojí a nechává se domlátit.
Ano dostala strach, jak na ni jde vysokej level, opravdu vysokej. Tak nebojuje.
Re: Královna brouků ohniváků
Posted: 13:19 11. Feb 2011
by Urlraen
Tak to dostala strach až když mě uviděla a to takovej, že se ani nepohnula a zůstala stát na místě

Re: Královna brouků ohniváků
Posted: 14:25 11. Feb 2011
by Sveneld
je to dungeon pro postavy okolo 15. lvl, ono spis nizsi - zalezi na classech
Re: Královna brouků ohniváků
Posted: 14:28 11. Feb 2011
by Sielencer
Urlraen wrote:Tak to dostala strach až když mě uviděla a to takovej, že se ani nepohnula a zůstala stát na místě

Jinými slovy, dělá mrtvého brouka

Re: Královna brouků ohniváků
Posted: 14:29 11. Feb 2011
by efu_redo
Sveneld wrote:je to dungeon pro postavy okolo 15. lvl, ono spis nizsi - zalezi na classech
Pro zloděje tak na 20 lvl

Re: Královna brouků ohniváků
Posted: 14:32 11. Feb 2011
by Derken-
Dá se to dát ve dvou na 11 lvl
Ale k tématu.. Taková příšera by asi neměla jít vystrašit

Dyt je to velký jak drak pomalu

A hlavně mám dojem že to jde i srazit a to je taky trochu blbost, ale tím už si nejsem jist.
Re: Královna brouků ohniváků
Posted: 14:58 11. Feb 2011
by -RoF-
To není nic divného, že se boss bojí. Když si vysoký lvl, tak si i bossové házejí na vůli.
Když nepřehodí, tak prostě před tebou utíká.
Já takhle honil už pár bossů po celém dungu

Re: Královna brouků ohniváků
Posted: 15:09 11. Feb 2011
by kucik
Tak nevybíjejte dungy lowíkům, joudové. Jako bossovi klidně můžem zrušit ten strach, ale jedinej důsledek bude ten, že namísto zdrhání půjde boss proti a nechá se zabít za dvě kola.
To vám to neni blbý?
Re: Královna brouků ohniváků
Posted: 15:10 11. Feb 2011
by Derken-
Tak já nevím, ale řekl bych, že pro lvly jako je Arie tu moc dungu neni, a nebo možná je, ale Arie nemá partaky na takovym lvlu aby tam mohla chodit?
Re: Královna brouků ohniváků
Posted: 15:45 11. Feb 2011
by de Aers
Tak Urlraen tam nejspíš přes den lovil nějakýho povrchňana, co kdyby náhodou, ta královna byla cena útěchy

//pardon za spam
Re: Královna brouků ohniváků
Posted: 16:49 11. Feb 2011
by -RoF-
Jinak kuciku, v tom případě je pro mě low lvl dung pro postavy kolem 20-25lvl. A mě nejde o to ten strach zrušit, jen at ho mají.
Já si ale myslím, že celá diskuze už je zbytečná a urlraen už ví proč královna brouků dělala to co dělala.
O nic víc nešlo.
de Aers wrote:Tak Urlraen tam nejspíš přes den lovil nějakýho povrchňana, co kdyby náhodou, ta královna byla cena útěchy

//pardon za spam
Trefa!
Taky sem si to myslel, ale nechtěl sem to tu psát

.
Re: Královna brouků ohniváků
Posted: 18:41 11. Feb 2011
by Urlraen
Mě jen přišlo divný, že neutíkala ani. Prostě jen tak stála jak paralyzovaná. Jezevci třeba normálně utíkaj a nestojí na místě, proto jsem to sem napsal
Heh, samozřejmě že jsem nešel po pokladu

Re: Královna brouků ohniváků
Posted: 19:05 11. Feb 2011
by Prasokralik
efu_redo wrote:Sveneld wrote:je to dungeon pro postavy okolo 15. lvl, ono spis nizsi - zalezi na classech
Pro zloděje tak na 20 lvl

oprava, pro fail zloděje, normální zloděj si tam bez problému na té patnáctce taky zajde
jinak, že neutíkala to je dáno její velikostí, ona tam moc prostoru pro pobíhání nemá