Page 1 of 1

Královna brouků ohniváků

Posted: 12:49 11. Feb 2011
by Urlraen
Byl jsem na ní už podruhé a opět vůbec neútočila ani nekouzlila nic. Prostě tam jen tak stojí a nechává se domlátit.

Re: Královna brouků ohniváků

Posted: 13:10 11. Feb 2011
by Istvan
Urlraen wrote:Byl jsem na ní už podruhé a opět vůbec neútočila ani nekouzlila nic. Prostě tam jen tak stojí a nechává se domlátit.
Ano dostala strach, jak na ni jde vysokej level, opravdu vysokej. Tak nebojuje.

Re: Královna brouků ohniváků

Posted: 13:19 11. Feb 2011
by Urlraen
Tak to dostala strach až když mě uviděla a to takovej, že se ani nepohnula a zůstala stát na místě :)

Re: Královna brouků ohniváků

Posted: 14:25 11. Feb 2011
by Sveneld
je to dungeon pro postavy okolo 15. lvl, ono spis nizsi - zalezi na classech

Re: Královna brouků ohniváků

Posted: 14:28 11. Feb 2011
by Sielencer
Urlraen wrote:Tak to dostala strach až když mě uviděla a to takovej, že se ani nepohnula a zůstala stát na místě :)
Jinými slovy, dělá mrtvého brouka :P

Re: Královna brouků ohniváků

Posted: 14:29 11. Feb 2011
by efu_redo
Sveneld wrote:je to dungeon pro postavy okolo 15. lvl, ono spis nizsi - zalezi na classech
Pro zloděje tak na 20 lvl :mrgreen:

Re: Královna brouků ohniváků

Posted: 14:32 11. Feb 2011
by Derken-
Dá se to dát ve dvou na 11 lvl :)

Ale k tématu.. Taková příšera by asi neměla jít vystrašit :D Dyt je to velký jak drak pomalu :) A hlavně mám dojem že to jde i srazit a to je taky trochu blbost, ale tím už si nejsem jist.

Re: Královna brouků ohniváků

Posted: 14:58 11. Feb 2011
by -RoF-
To není nic divného, že se boss bojí. Když si vysoký lvl, tak si i bossové házejí na vůli.
Když nepřehodí, tak prostě před tebou utíká.

Já takhle honil už pár bossů po celém dungu :D :twisted: :roll:

Re: Královna brouků ohniváků

Posted: 15:09 11. Feb 2011
by kucik
Tak nevybíjejte dungy lowíkům, joudové. Jako bossovi klidně můžem zrušit ten strach, ale jedinej důsledek bude ten, že namísto zdrhání půjde boss proti a nechá se zabít za dvě kola.

To vám to neni blbý?

Re: Královna brouků ohniváků

Posted: 15:10 11. Feb 2011
by Derken-
Tak já nevím, ale řekl bych, že pro lvly jako je Arie tu moc dungu neni, a nebo možná je, ale Arie nemá partaky na takovym lvlu aby tam mohla chodit?

Re: Královna brouků ohniváků

Posted: 15:45 11. Feb 2011
by de Aers
Tak Urlraen tam nejspíš přes den lovil nějakýho povrchňana, co kdyby náhodou, ta královna byla cena útěchy :) //pardon za spam

Re: Královna brouků ohniváků

Posted: 16:49 11. Feb 2011
by -RoF-
Jinak kuciku, v tom případě je pro mě low lvl dung pro postavy kolem 20-25lvl. A mě nejde o to ten strach zrušit, jen at ho mají.

Já si ale myslím, že celá diskuze už je zbytečná a urlraen už ví proč královna brouků dělala to co dělala. :wink:
O nic víc nešlo.
de Aers wrote:Tak Urlraen tam nejspíš přes den lovil nějakýho povrchňana, co kdyby náhodou, ta královna byla cena útěchy :) //pardon za spam
Trefa! :D :twisted:
Taky sem si to myslel, ale nechtěl sem to tu psát :roll: .

Re: Královna brouků ohniváků

Posted: 18:41 11. Feb 2011
by Urlraen
Mě jen přišlo divný, že neutíkala ani. Prostě jen tak stála jak paralyzovaná. Jezevci třeba normálně utíkaj a nestojí na místě, proto jsem to sem napsal :)

Heh, samozřejmě že jsem nešel po pokladu :D

Re: Královna brouků ohniváků

Posted: 19:05 11. Feb 2011
by Prasokralik
efu_redo wrote:
Sveneld wrote:je to dungeon pro postavy okolo 15. lvl, ono spis nizsi - zalezi na classech
Pro zloděje tak na 20 lvl :mrgreen:
oprava, pro fail zloděje, normální zloděj si tam bez problému na té patnáctce taky zajde

jinak, že neutíkala to je dáno její velikostí, ona tam moc prostoru pro pobíhání nemá