Page 1 of 3
Vyvolaný přítelíček...
Posted: 03:42 12. Feb 2011
by wsweetjane
Už dvakrát se mi stalo že mě zabil vyvolaný přítelíček - panter...Jednou tedy mě a jednou kolegu z družiny...
Naprosto bezdůvodně zaútočil a ani nebyl vidět jako červené nepřátelské pole....:-/
Není povolaný přes knihu, takže jak je možné že se "utrhne"....?:(
Re: Vyvolaný přítelíček...
Posted: 11:33 12. Feb 2011
by kucik
Pritelicek, nebo summon?
Re: Vyvolaný přítelíček...
Posted: 12:30 12. Feb 2011
by Prasokralik
Panter jako sumon vyvolat nejde ne?
Re: Vyvolaný přítelíček...
Posted: 12:33 12. Feb 2011
by Alvarion
Jde, je to druhy lvl v základním nastavení NWN mám dojem.
Re: Vyvolaný přítelíček...
Posted: 12:49 12. Feb 2011
by Prasokralik
Alvarion wrote:Jde, je to druhy lvl v základním nastavení NWN mám dojem.
základní nastavení nwn má jako summona druhého levelu lítého divočáka, třetí je pavouk, čtvrtý medvěd a opslední tygr, pak jsou elementálové
Re: Vyvolaný přítelíček...
Posted: 13:59 12. Feb 2011
by wsweetjane
Není povolaný přez knihu! Je to ten standartní panter co se přivolává přes postavu...!
Jako je Pixie, golem, panter, démonickej pes atd...
Re: Vyvolaný přítelíček...
Posted: 14:08 12. Feb 2011
by slencak
Možná myslí přítelíčka u druida: medvěd, panter, jezevec atd Má to i hranda?
Re: Vyvolaný přítelíček...
Posted: 14:11 12. Feb 2011
by Scrappy
Nebylo to čirou náhodou u plivníků? Takhle se přítelíček chová, když je zmámen, jindy mi to nedělal.
Re: Vyvolaný přítelíček...
Posted: 15:00 12. Feb 2011
by Radim
To se mi občas stávalo taky,prostě se přítelíček (v mém případě panter) rozhodnul a začal bušit do někoho z party.
Re: Vyvolaný přítelíček...
Posted: 15:05 12. Feb 2011
by wsweetjane
No to by se mělo ale opravit ne? Jako čarodějka sem na něm zatím docela závislá a když ho vyvolám a on mě zabije je to trochu na nic...?:-/
Re: Vyvolaný přítelíček...
Posted: 17:00 12. Feb 2011
by hrusi
wsweetjane wrote:No to by se mělo ale opravit ne? Jako čarodějka sem na něm zatím docela závislá a když ho vyvolám a on mě zabije je to trochu na nic...?:-/
Asi dobře tušim, že přes příkazy zastavit nejde co? (stůj na místě atd.)
Re: Vyvolaný přítelíček...
Posted: 17:09 12. Feb 2011
by Radim
hrusi wrote:wsweetjane wrote:No to by se mělo ale opravit ne? Jako čarodějka sem na něm zatím docela závislá a když ho vyvolám a on mě zabije je to trochu na nic...?:-/
Asi dobře tušim, že přes příkazy zastavit nejde co? (stůj na místě atd.)
Šlo to,ale musel si chvilku vydržet aby to neudělal znova
Re: Vyvolaný přítelíček...
Posted: 19:34 12. Feb 2011
by zachy
Takhle se mi přítelíček choval, když jsem kolem něj metal plošný kouzla, na které si také házel (fireball, flame hands atd).
Útok přítelíčka se dá zastavit kterýmkoli povelem, ale nejvíc se mi osvědčil follow.
Re: Vyvolaný přítelíček...
Posted: 19:55 12. Feb 2011
by Daanri
Panter to dela uz hodne davno...este pred wipom si pamatam, ze obcas sa stalo ze zautocil bud na mna alebo na niekoho z party, pak po wipe sa to obcas tiez stavalo - pamatam si, ze to tiez niekto hlasil na fore. U ineho pritelicka som to nevypozoroval, len prave u toho pantera.
Re: Vyvolaný přítelíček...
Posted: 20:25 12. Feb 2011
by Silvaner01
Jak psal Zachy, dělá to při plošnejch kouzlech a taky pokud máš na sobě zakouzlenou nějakou ochranu, která dělá takovej ten kruh kolem, tak občas taky....
Dělá to v celým Nwn i na jinejch servrech...dokonce i v singlu...