necraftové zbroje
Posted: 21:59 12. Feb 2011
Jen taková otázka.Nebylo by možné,aby přešití zbroje nalezené u potvůrky nestálo takové nehorázné peníze.Včera sem za to vyhodil přes 30k a ne poprvé.Není zrovna košer oproti craftovým zbrojím.
Já nejsem psanec,jen mě nebaví mít pořád jedny a ty samý hadryPrasokralik wrote:Život psance neni levnej no. Kdybys hrál dobráka, jako třeba já, stačil by ti jeden vzhled
A můžeš ho pak převlékat jako to jde s Barbie!Radim wrote:Já nejsem psanec,jen mě nebaví mít pořád jedny a ty samý hadryPrasokralik wrote:Život psance neni levnej no. Kdybys hrál dobráka, jako třeba já, stačil by ti jeden vzhled
Radim wrote:Hmm spíš lepší překopat v toolu než platit dvakrát týdně 30k za přešití
a od ted chodis na obed k ShieJeanes wrote:
30k? pf! U nás dole je takovýho zlata, že 30k nechávám jako dýžko, když si zajdu do Olath na oběd