Page 1 of 1

necraftové zbroje

Posted: 21:59 12. Feb 2011
by Radim
Jen taková otázka.Nebylo by možné,aby přešití zbroje nalezené u potvůrky nestálo takové nehorázné peníze.Včera sem za to vyhodil přes 30k a ne poprvé.Není zrovna košer oproti craftovým zbrojím.

Re: necraftové zbroje

Posted: 22:32 12. Feb 2011
by -RoF-
To už se tu řešilo, je to asi daň za to, že to není věc z craftu.

Holt lepší si zvyknout no. :wink:

Re: necraftové zbroje

Posted: 22:40 12. Feb 2011
by Radim
Hmm spíš lepší překopat v toolu než platit dvakrát týdně 30k za přešití

Re: necraftové zbroje

Posted: 22:54 12. Feb 2011
by Prasokralik
Život psance neni levnej no. Kdybys hrál dobráka, jako třeba já, stačil by ti jeden vzhled :P

Re: necraftové zbroje

Posted: 23:27 12. Feb 2011
by Radim
Prasokralik wrote:Život psance neni levnej no. Kdybys hrál dobráka, jako třeba já, stačil by ti jeden vzhled :P
Já nejsem psanec,jen mě nebaví mít pořád jedny a ty samý hadry

Re: necraftové zbroje

Posted: 10:58 13. Feb 2011
by zachy
Radim wrote:
Prasokralik wrote:Život psance neni levnej no. Kdybys hrál dobráka, jako třeba já, stačil by ti jeden vzhled :P
Já nejsem psanec,jen mě nebaví mít pořád jedny a ty samý hadry
A můžeš ho pak převlékat jako to jde s Barbie! :D

Re: necraftové zbroje

Posted: 19:23 13. Feb 2011
by Jeanes
Radim wrote:Hmm spíš lepší překopat v toolu než platit dvakrát týdně 30k za přešití

30k? pf! U nás dole je takovýho zlata, že 30k nechávám jako dýžko, když si zajdu do Olath na oběd :mrgreen:

Re: necraftové zbroje

Posted: 19:58 13. Feb 2011
by Firefox_
Radim hrál taky dole :)

Re: necraftové zbroje

Posted: 21:34 13. Feb 2011
by Práček
Jeanes wrote:
30k? pf! U nás dole je takovýho zlata, že 30k nechávám jako dýžko, když si zajdu do Olath na oběd :mrgreen:
a od ted chodis na obed k Shie :mrgreen: