Přítelíček : Víla
Posted: 19:43 13. Feb 2011
Jen se chci zeptat , jak je to s únavou přítelíčků. Já mám vílu , která si může 4x za vyvolání hodit invis, ale po výběru a pokusu čarování to napíše " Kouzlo selhalo díky únavě " s přítelíčkem spát nejde a když jsem se vyspal s postavou , poté medit a opět vyspal , tak se nic nezměnilo.. Nevím jestli to tu už někde bylo , jestli jo , tak se omlouvám ..