Page 1 of 1

Přítelíček : Víla

Posted: 19:43 13. Feb 2011
by XŠevyX
Jen se chci zeptat , jak je to s únavou přítelíčků. Já mám vílu , která si může 4x za vyvolání hodit invis, ale po výběru a pokusu čarování to napíše " Kouzlo selhalo díky únavě " s přítelíčkem spát nejde a když jsem se vyspal s postavou , poté medit a opět vyspal , tak se nic nezměnilo.. Nevím jestli to tu už někde bylo , jestli jo , tak se omlouvám ..

Re: Přítelíček : Víla

Posted: 19:59 13. Feb 2011
by Derken-
Je to opatření proti boostování party přítelíčkem. Už jsem to s někým kdysi dávno řešil a tohle mi bylo sděleno.

Re: Přítelíček : Víla

Posted: 20:08 13. Feb 2011
by XŠevyX
Aha , díky...