Byliny podtemno
Posted: 11:48 15. Feb 2011
tunel (klasika
)....je to ten před vstupem do dungu černých skřetů jde sbírat houbu ale nepřipisuje to kusy do invu
tunel....tunel vedoucí z houbových tunelů směr Hagol tentýž problém
tunel....tunel vedoucí z houbových tunelů směr Hagol tentýž problém