Page 1 of 1

Byliny podtemno

Posted: 11:48 15. Feb 2011
by Radim
tunel (klasika :mrgreen: )....je to ten před vstupem do dungu černých skřetů jde sbírat houbu ale nepřipisuje to kusy do invu

tunel....tunel vedoucí z houbových tunelů směr Hagol tentýž problém