Page 1 of 1

Ohniště - Prahvozd u vodopádu

Posted: 00:39 16. Feb 2011
by Prasokralik
V té lokaci kde je vstup do jeskyně s troly je ohniště. Dá se u něj spát, vypíše se hláška že spánek za moc nestál ale oproti jiným táboištím v divočině, které srazí unavu cca na 20% po vypsání takové hlášky tohle srazí únavu na nulu. Jestli je to záměr, omlouvám se, ale hádám že je to chyba.

Re: Ohniště - Prahvozd u vodopádu

Posted: 12:14 16. Feb 2011
by zachy
Nejsem si jistý, ale spánek v divočině je náhodný, někdy se člověk (eh... postava) vyspí krásně, někdy ne.

Re: Ohniště - Prahvozd u vodopádu

Posted: 12:56 19. Feb 2011
by zachy
Beldská skaliska - západně od Gardalských močálů - ohniště jde zapálit, lze si na něm upéct maso, ale neumožňuje spánek.

Opraveno

Re: Ohniště - Prahvozd u vodopádu

Posted: 14:59 24. Jul 2011
by zachy
zachy wrote:Beldská skaliska - západně od Gardalských močálů - ohniště jde zapálit, lze si na něm upéct maso, ale neumožňuje spánek.

Opraveno
Opraveno špatně :)

Re: Ohniště - Prahvozd u vodopádu

Posted: 17:56 24. Jul 2011
by kucik
Tak v tom pripade se asi v lokaci nesmi spat, nebo nevim.

Re: Ohniště - Prahvozd u vodopádu

Posted: 18:33 24. Jul 2011
by zachy
Ano přesně tohle to píše.

Re: Ohniště - Prahvozd u vodopádu

Posted: 21:54 11. Sep 2011
by sendys
zachy wrote:Ano přesně tohle to píše.
mas tam asi neco enemy