Page 1 of 1
Předělávka vzhledů zbraní
Posted: 12:02 16. Feb 2011
by Sorrow
Chtěl jsem se optat jestli je možnost předělání všech druhů vzhledů zbraní v kovadlině v dílnách.
Koupil jsem craftovou sekeru a chtěl si jí předělat na stejný vzhled co jsem měl předtím ale
v nabídce jsem ho nenašel
Jedná se o vzhled jako mají vrhací sekerky.
Re: Předělávka vzhledů zbraní
Posted: 14:16 16. Feb 2011
by Lord_Berserk
Urcite tam nejsou vsechny jako v toolu

Re: Předělávka vzhledů zbraní
Posted: 17:30 16. Feb 2011
by Manas
zalezi jak dobrou zbran mas na +1 nejdou vsechny vzhledy odblokovava se to podle kvality a to co chces ty sorowe je myslim vsechny vzhledy na jednicku a pak menit barvy je dobry to vyzkouset v toolu co tam presne je treba nastavit
Re: Předělávka vzhledů zbraní
Posted: 17:35 16. Feb 2011
by de Aers
Jak píše Manas, dostat se k některejm vzhledům blokuje barva části... takže doporučuju barvu vždycky nastavit na 1 a pak zkoušet zas vzhledy u částí.
Re: Předělávka vzhledů zbraní
Posted: 10:16 17. Feb 2011
by Sorrow
To mi taky napadlo no.Protože třeba v toolu je to taky fuška nastavit ty lepší vzhledy.
Zkusím ještě s tou barvou ale pochybuju.
Jinak se jedná o +2 zbraň.
Re: Předělávka vzhledů zbraní
Posted: 13:12 17. Feb 2011
by Bahnak
Taky jsem to testoval a byť je tam těch modelů hodně a kombinací ještě víc, v toolu jsou ještě nějaké (obvykle ty nejhezčí a nejdivnější že...) takže kdyby byl někdo vážně nespokojen s X desítkami možných vzhledů tak jde stále ještě postupovat po staru, aneb alou do toolu a pošlete to mě či ostatním na výměnu.
Teď bych tu měl napsat klasickou cestu "jak vyměnit item DMkem" i pro nováčky, ale psal jsem to už tisíckrát a stránky tím jsou promořený až na kost, tak není problém to najít.
Re: Předělávka vzhledů zbraní
Posted: 13:31 17. Feb 2011
by Manas
tak to bude tim ze je jenom +2 kdyby byla +5 tak tam ten vzhled bude vim ze treba u +1 tam sou jen 3 vzhledy...
Re: Předělávka vzhledů zbraní
Posted: 14:25 17. Feb 2011
by Lord_Berserk
Ja treba zkousel luk 5kovej ... vse nastaveny na 1, ale proste vic jak 7 vzhledu sem z toho nedostal - takze v toolu je toho proste vic

Re: Předělávka vzhledů zbraní
Posted: 15:37 17. Feb 2011
by G14
Re: Předělávka vzhledů zbraní
Posted: 14:23 18. Apr 2011
by XŠevyX
Chci se zeptat , jestli v té kovadlině jdou nějak předělat i magické hole...
Re: Předělávka vzhledů zbraní
Posted: 14:31 18. Apr 2011
by -RoF-
XŠevyX wrote:Chci se zeptat , jestli v té kovadlině jdou nějak předělat i magické hole...
Ano jdou. Nedávno (asi dva měsíce

) jsem jednu předělával a nebyl problém.

Re: Předělávka vzhledů zbraní
Posted: 14:44 18. Apr 2011
by XŠevyX
-RoF- wrote:XŠevyX wrote:Chci se zeptat , jestli v té kovadlině jdou nějak předělat i magické hole...
Ano jdou. Nedávno (asi dva měsíce

) jsem jednu předělával a nebyl problém.

Jojo , taky jí už mám předělanou .. jinak díky