Page 1 of 1
Protidrogová centrála zasáhla ?
Posted: 22:15 24. Aug 2007
by monstera
Rastor i dobrodruh přestali za Dračí žluč a za Ďáblův šťovík nabízet peníze, nevykupuje ho ani sdružení obchodníků ! Ranunkula .
Posted: 01:28 25. Aug 2007
by Zyga
Mandragora se taky nevykupuje. Ma to neco spolecnyho s opatrenima aby se na alchymii nedalo rychle a snadno vydelavat?
Posted: 02:13 25. Aug 2007
by Daanri
Presne tak...nebudete predsa bohatnut na drogach.

Posted: 08:28 25. Aug 2007
by resurrection
A k cemu vyroba tech veci je ted?
Aby jsme si rozumeli, me nevadi, ze se znemoznilo na tom vydelat, ale poduvji se nad tim absurdnim zpusobem. Dve jine a smysluplne moznosti:
1. snizit cenu
2. zrusit prislusny craft
Posted: 08:58 25. Aug 2007
by monstera
Daanri wrote:Presne tak...nebudete predsa bohatnut na drogach.

Jo, ale konec výkupu měl být oznámen předem, než lidé i jinéí rasy investovaly energii a materiál do výrob ! Toto je vysoce neseriozní jednání !
Posted: 10:03 25. Aug 2007
by Fidorka
Daanri wrote:Presne tak...nebudete predsa bohatnut na drogach.

Mlžné ostrovy tímto oficiálně protestují !! Výroba drog a jejich distribuce je součást ekonomiky a politiky ostrovů ! Dokonce jsou i součástí questů a RP smluv s obchodníky na pevnině a poušti !
Jestli Kratha uvalila embargo na výrobu a držení drog ... fajn ! Ostrovy zvednou ceny , ale zrušit úplně výkup jen proto že pár goldcreeprů našlo díru v craftu a nenahlásilo ji ... to není dobré řešení. Prostě snižte cenu za výkup a ta skupinka co na tom bohatla bez oznámení , bude RP pokutována za držení " množství více než malého "

Posted: 10:23 25. Aug 2007
by resurrection
Fidorka wrote:že pár goldcreeprů našlo díru v craftu a nenahlásilo ji
Ty premrstene ceny byly nahlaseny uz asi ctrnact dni nebo tri nedele

Navic to numero zduraznoval skoro v kazdym svym postu...
Posted: 10:38 25. Aug 2007
by Zyga
Fidorka wrote: bude RP pokutována za držení " množství více než malého "

Ehm... jenom ne protidrogovy kontroly, to co mam standartne u sebe by stacilo na predavkovani pulky karathy

, jenom pockejte az muj orci tabak vytlaci ten karathskej cajicek

Posted: 10:42 25. Aug 2007
by Rejty
Drogy se budou dat prodavat u specialnich obchodniku, jako je treba nejaky prekupnik. Jeste to neni udelany, tak vyckejte.
Posted: 14:31 25. Aug 2007
by Kiri
Drogyyyyy, tvrdyyyy drogyyyyy...proc mam sakra kladase, ten se urcite nebude chtit zmrskat

Posted: 18:07 26. Aug 2007
by Pajule
hmm Ran,je drogova vyrobkyne..zavirt pevninani , Rastora a ty co to delaji ci kupuji!!!!

(nebrat oobne ..ftip)