Page 1 of 1

Protidrogová centrála zasáhla ?

Posted: 22:15 24. Aug 2007
by monstera
Rastor i dobrodruh přestali za Dračí žluč a za Ďáblův šťovík nabízet peníze, nevykupuje ho ani sdružení obchodníků ! Ranunkula .

Posted: 01:28 25. Aug 2007
by Zyga
Mandragora se taky nevykupuje. Ma to neco spolecnyho s opatrenima aby se na alchymii nedalo rychle a snadno vydelavat?

Posted: 02:13 25. Aug 2007
by Daanri
Presne tak...nebudete predsa bohatnut na drogach. :wink:

Posted: 08:28 25. Aug 2007
by resurrection
A k cemu vyroba tech veci je ted?

Aby jsme si rozumeli, me nevadi, ze se znemoznilo na tom vydelat, ale poduvji se nad tim absurdnim zpusobem. Dve jine a smysluplne moznosti:

1. snizit cenu
2. zrusit prislusny craft

Posted: 08:58 25. Aug 2007
by monstera
Daanri wrote:Presne tak...nebudete predsa bohatnut na drogach. :wink:
Jo, ale konec výkupu měl být oznámen předem, než lidé i jinéí rasy investovaly energii a materiál do výrob ! Toto je vysoce neseriozní jednání !

Posted: 10:03 25. Aug 2007
by Fidorka
Daanri wrote:Presne tak...nebudete predsa bohatnut na drogach. :wink:
Mlžné ostrovy tímto oficiálně protestují !! Výroba drog a jejich distribuce je součást ekonomiky a politiky ostrovů ! Dokonce jsou i součástí questů a RP smluv s obchodníky na pevnině a poušti !

Jestli Kratha uvalila embargo na výrobu a držení drog ... fajn ! Ostrovy zvednou ceny , ale zrušit úplně výkup jen proto že pár goldcreeprů našlo díru v craftu a nenahlásilo ji ... to není dobré řešení. Prostě snižte cenu za výkup a ta skupinka co na tom bohatla bez oznámení , bude RP pokutována za držení " množství více než malého " :twisted:

Posted: 10:23 25. Aug 2007
by resurrection
Fidorka wrote:že pár goldcreeprů našlo díru v craftu a nenahlásilo ji
Ty premrstene ceny byly nahlaseny uz asi ctrnact dni nebo tri nedele :-) Navic to numero zduraznoval skoro v kazdym svym postu...

Posted: 10:38 25. Aug 2007
by Zyga
Fidorka wrote: bude RP pokutována za držení " množství více než malého " :twisted:
Ehm... jenom ne protidrogovy kontroly, to co mam standartne u sebe by stacilo na predavkovani pulky karathy :D, jenom pockejte az muj orci tabak vytlaci ten karathskej cajicek :twisted:

Posted: 10:42 25. Aug 2007
by Rejty
Drogy se budou dat prodavat u specialnich obchodniku, jako je treba nejaky prekupnik. Jeste to neni udelany, tak vyckejte.

Posted: 14:31 25. Aug 2007
by Kiri
Drogyyyyy, tvrdyyyy drogyyyyy...proc mam sakra kladase, ten se urcite nebude chtit zmrskat :(

Posted: 18:07 26. Aug 2007
by Pajule
hmm Ran,je drogova vyrobkyne..zavirt pevninani , Rastora a ty co to delaji ci kupuji!!!! :twisted: :D :lol: (nebrat oobne ..ftip)