Page 1 of 2
Letní sraz - anketa "Tričko"
Posted: 21:45 17. Feb 2011
by Bahnak
Letní sraz se blíží a s ním i má otázka na vás drazí hráči:
Líbí se vám myšlenka obdržet na letním srazu officiální tričko "Thalie" ?
Nebudu teď řešit jak dokonale by bylo vytuněné a vyvoněné, opravdu se jen zajímám o chuť lidí něco takového vlastnit.
Je to moje první anketa tak pokud to nějak neuvěřitelně zmrvím tak mě prosím nekamenujte
Re: Letní sraz - anketa "Tričko"
Posted: 21:46 17. Feb 2011
by Rejty
Já jsem rozhodně pro!
Re: Letní sraz - anketa "Tričko"
Posted: 21:46 17. Feb 2011
by -speck-
Já chci taky jedno ! Doufám že mi vypadne z nějakého lootu.

Re: Letní sraz - anketa "Tričko"
Posted: 21:53 17. Feb 2011
by Práček
-speck- wrote: Doufám že mi vypadne z nějakého lootu.

jako každej správnej artefakt to padá z bosse...tentokrát z Bahnáka...ale neco mi riká, že z nej krom tohoto artefaktu,už zlatáky nevypadnou
ale já bych bral..už se teším jaké nápady budou padat...
a budou pro podtemno jiné jak pro povrch?
p.s. doufám, že na nej nebudete chtít dát Ariu ..to bych ho nemohl před přítelkyní nosit

Re: Letní sraz - anketa "Tričko"
Posted: 21:59 17. Feb 2011
by Molly23
Tričko... páni

jasně že chci...
Re: Letní sraz - anketa "Tričko"
Posted: 22:00 17. Feb 2011
by Lord_Berserk
Práček wrote:p.s. doufám, že na nej nebudete chtít dát Ariu ..to bych ho nemohl před přítelkyní nosit

To uz raci nahou HEGESHU

Re: Letní sraz - anketa "Tričko"
Posted: 22:26 17. Feb 2011
by Bahnak
Re: Letní sraz - anketa "Tričko"
Posted: 22:44 17. Feb 2011
by Derken-
Já jako správnej přeběhlík chci řezaný!

Re: Letní sraz - anketa "Tričko"
Posted: 22:53 17. Feb 2011
by Radim
Já chcu taky řezačku
edit: každej kdo ho bude vlastnit v něm musí povinně pařit nwn

Re: Letní sraz - anketa "Tričko"
Posted: 22:55 17. Feb 2011
by Derken-
Na záda bych dal banshee
Radim wrote:edit: každej kdo ho bude vlastnit v něm musí povinně pařit nwn

Nejen to! Budu s tim trikem s Xullem lítat po škole

A dělat reklamu!
Re: Letní sraz - anketa "Tričko"
Posted: 22:56 17. Feb 2011
by Práček
Radim wrote:Já chcu taky řezačku
edit: každej kdo ho bude vlastnit v něm musí povinně pařit nwn

tobych nedělal...jak koukam na loglej lid, tak mi neco rika že by se některým to triko rozložilo na těle

Re: Letní sraz - anketa "Tričko"
Posted: 23:24 17. Feb 2011
by Pajule
já ho ci taky! jenže já tam nebudu

Re: Letní sraz - anketa "Tričko"
Posted: 23:28 17. Feb 2011
by Rejty
Pajule wrote:já ho ci taky! jenže já tam nebudu

S tebou se už ani nepočítá...

Re: Letní sraz - anketa "Tričko"
Posted: 23:30 17. Feb 2011
by Pajule
hm tak jako né opravdu kvůli thaliji nebudu opouštět tábor

ale triko chci moc moc moc..nemůžu za to,ž e je vždycky debilní termín

Re: Letní sraz - anketa "Tričko"
Posted: 08:17 18. Feb 2011
by Theogil I
Ano, už jsme to jednou s Rejtym řešili, mám možnost to zadat kamarádovi co má firmu na prodej a opravy vyšívacích strojů. Takto zpracovaní tričko má však velkou nevýhodu, nelze na něj dát obrázky tak jak si asi všichni představujeme, je to vhodné spíše na vyšívání textů na rukávy, do oblasti hrudníku popř. něco na záda.