Page 1 of 1
oprava viry
Posted: 08:41 22. Feb 2011
by wallndwill
zalozil jsem si postavu Nebojsa.
pri vypousteni do tvrdeho realneho sveta jsem pod "natlakem" musel zvolit svou viru. podle popisu od toho morouse kostlivyho jsem zvolil Moruse "budis mu doprano mnoho sprymu" ale pak jsem vecer v klidu procital pantheon bohu na foru a zjistil, ze me postave nebude v nekolika zakladnich principech vyhovovat.. Podle popisu bohu jsem uvazil, ze nejblize je mu patrne Thal.. "Budis mu doprano dlouheho spravedliveho spanku"

tak se ptam jestli by mi to neslo prepsat z Moruse na Thala? Predem dekuji za vlastni nazor

))
Re: oprava viry
Posted: 10:20 22. Feb 2011
by kucik
Změnit to snad DM může, ale obecně se ta víra snad systémově nikde nepoužívá, takže to je dobrý jen jako informace pro DM.
Re: oprava viry
Posted: 10:25 22. Feb 2011
by de Aers
kucik wrote:Změnit to snad DM může, ale obecně se ta víra snad systémově nikde nepoužívá, takže to je dobrý jen jako informace pro DM.
No je nějaký procento, že pokud v bitvě zemřeš, tak tě bůh oživí

Ale většinou to moc nepomůže, když tě to oživí zpět do tý tlupy, která tě zabila

Ale jako šance zkusit utéct, dost dobrá.
Re: oprava viry
Posted: 10:37 22. Feb 2011
by kucik
Jo, ale tam se neřeší, kterej bůh tě oživil.
Re: oprava viry
Posted: 11:21 22. Feb 2011
by Sorrow
Nešlo náhodou dřív svázat nově duši s chrámou nového boha?
Re: oprava viry
Posted: 11:23 22. Feb 2011
by kucik
Duši můžeš s chrámem svázat stále, ale vyznání to imho nemění.
Re: oprava viry
Posted: 11:44 22. Feb 2011
by Sorrow
Ajo, tak já myslel že to platí i pro konvertaci.
Re: oprava viry
Posted: 12:15 22. Feb 2011
by hrusi
kucik wrote:Změnit to snad DM může, ale obecně se ta víra snad systémově nikde nepoužívá, takže to je dobrý jen jako informace pro DM.
Pro mě se to nepochopitelně využívá u některejch předmětů, který jsou určený pro zlý nebo dobrý postavy, což mi nejde do hlavy jak můžou bejt třeba hadry na sebe určený jen pro zlý...
Re: oprava viry
Posted: 12:19 22. Feb 2011
by kucik
Prosimtě jak to souvisí s bohem, kterýho si vybral? Pokud chceš řešit alignment restriction, tak jinde.