Page 1 of 2
Forum
Posted: 08:47 22. Feb 2011
by -RoF-
Forum je dnes nějak rozhozené ne?
Mění se velikost písmen a podobně.
EDIT by Paulus: VYŘEŠENO
Re: Forum
Posted: 09:12 22. Feb 2011
by Molly23
No jo, hlavně tahle řádka taky nahoře
Deprecated: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /var/www/thalie/forum/common.php on line 106
EDIT by Paulus:
VYŘEŠENO
Re: Forum
Posted: 10:38 22. Feb 2011
by kucik
To vypadá, že jaara updatovat verzi PHP na serveru a vyskytly se tam nějaký deprecated funkce. Už by to mělo jít.
Re: Forum
Posted: 11:17 22. Feb 2011
by -RoF-
kucik wrote:To vypadá, že jaara updatovat verzi PHP na serveru a vyskytly se tam nějaký deprecated funkce. Už by to mělo jít.
Jo funguje, ale je to všechno děsně malé, to abych si pořídil lupu

.
Nedá se prosím to písmo nějak zvětšit?
EDIT by Paulus:
VYŘEŠENO
Re: Forum
Posted: 11:20 22. Feb 2011
by de Aers
-RoF- wrote:kucik wrote:To vypadá, že jaara updatovat verzi PHP na serveru a vyskytly se tam nějaký deprecated funkce. Už by to mělo jít.
Jo funguje, ale je to všechno děsně malé, to abych si pořídil lupu

.
Nedá se prosím to písmo nějak zvětšit?
To si musel udělat něco sám, já to mam v cajku

zkus držet levý ctrl a točit kolečkem na myši

nebo místo myši mačkat + - na num klávesnici.
Re: Forum
Posted: 11:21 22. Feb 2011
by -RoF-
de Aers wrote:-RoF- wrote:kucik wrote:To vypadá, že jaara updatovat verzi PHP na serveru a vyskytly se tam nějaký deprecated funkce. Už by to mělo jít.
Jo funguje, ale je to všechno děsně malé, to abych si pořídil lupu

.
Nedá se prosím to písmo nějak zvětšit?
To si musel udělat něco sám, já to mam v cajku

zkus držet levý ctrl a točit kolečkem na myši

nebo místo myši mačkat + - na num klávesnici.
To samo
Díky
Re: Forum
Posted: 11:14 12. Mar 2011
by mandos
Nějak se nemůžu dostat do svých PM ani do User Control Panelu pořád mi to vyhazuje chybu SQL serveru. Jsem vtom sám nebo to má ještě někdo? Případně někdo ví čím by to mohlo být?
EDIT by Paulus: VYŘEŠENO
Re: Forum
Posted: 15:19 12. Mar 2011
by wallndwill
jses spis jedinej komu se podarilo neco i napsat,, tedy pokud jsem tohle napsal budu asi druhy

)
EDIT by Paulus:
VYŘEŠENO
Re: Forum
Posted: 15:20 12. Mar 2011
by wallndwill
aha tak aspon uz forko jede, jak ma.. on ani server nejede a ani na strankach jsem si dnes nemohl zmenit ani ip

kdyz jsem chtel hrat z domu a zadim nejde ani prihlasit se do hry... tak jsem byl zvedavej jestli jsem v tom sam?:-)
Re: Forum
Posted: 09:48 03. Oct 2011
by Prasokralik
ACC rosnicka, zpřístupněte jí prosím sekci povrchu.
EDIT by Paulus: VYŘEŠENO
Re: Forum
Posted: 14:52 31. Oct 2011
by Skurkaa
Čas na foru je pořád letní.
EDIT by Paulus: VYŘEŠENO
Re: Forum
Posted: 14:53 31. Oct 2011
by de Aers
Můžeš si to sám přepnout v nastavení, že už není letní čas.
Re: Forum
Posted: 14:55 31. Oct 2011
by Skurkaa
de Aers wrote:Můžeš si to sám přepnout v nastavení, že už není letní čas.
V tom případě pardon. Má nevědomost.
Re: Forum
Posted: 10:20 26. Feb 2014
by pavad
karolina wrote:G-ladiator wrote:Durhý problém - mohl by se WB modul na webu udržovat společně s aktuálními haky? Případně mohl by se k němu uploadnout ten hak, který potřebuje (nt_c_131129v2)?
Nakopíruj aktuální hak a přejmenuj ho na ten potřebnej.
Prosim, nemohl by nekdo s pravy na upravu fora Karolininu informaci pridat do patricne sekce fora, tj. sem:
http://thalie.pilsfree.cz/ke-stazeni-35.htm (nekam do radky "Thalie WB modul (9.12.2013)..." ) ?
Mam dojem ze tohle je prvni dotaz vsech kteri otevrou WB minimodul.
Diky!
Re: Forum
Posted: 13:08 18. Sep 2014
by Infra
Chyba u popisu mechaniky povolání mnicha:
Ovládání zbraní a zbrojí:
- Mnichové ovládají mnišské zbraně(hůl, prak, shuriken, kama, dýka) . Umí nosit róby. Může také nosit lehké zbroje, ale ztrácí v nich bonus k OČ (AC) za moudrost.
Mnich získává odbornost nošení lehkých zbrojí. Ale ztrácí v nich všechny na to navazující schopnosti, včetně zvyšujícího se bonusu do uhýbání za každých 5 lvlů mnicha a monkův BAB progress s bonusovými počty útoků.
Edit by Paulus: UPRAVENO