Page 1 of 7
Tričko "Thalie"
Posted: 15:57 25. Feb 2011
by Bahnak
Zdravím všechny!
Anketa tedy jasně dokázala to, v co jsem doufal.
CHCEME TRIČKO THALIE
Ale jak už naznačily různé příspěvky v anketě, nebude to úkol lehký.
Ale pomůže nám fórum a diskuze.
Co od trička chcete?
Jak má být barevně sladěné?
Znáte někdo dobrého či levného výrobce?
Máte zkušenosti s nějakým eShopem, který se tím zabývá.
Nějaký nápad či návrh na grafickou úpravu?
Herní komunita Thalie je velká, je nás prostě hodně a je určitě jasné, že někomu nemusí sedět to, co jinému ano.
Vyvstávají další otázky:
Chceme všichni stejné trička (nejspíše levnější na hromadnou výrobu), nebo každý chce vlastnit unikát třeba jen s podobným logem?
Chceme kvalitní materiál, nebo se spokojíme s co nejlevnější variantou?
Otázek je mnoho a jistě další vyplynou z diskuze kterou tímto otevírám.
Předem ale upozorňuji, že tento TOPIC zakládám za účelem smysluplné debaty, SPAM budu nekompromisně mazat.
Každej z vás má jistě o tričku nějakou představu, budu vděčný za jakýkoliv názor.
Re: Tričko "Thalie"
Posted: 16:15 25. Feb 2011
by Molly23
Na materiálu mi nezáleží, myslím si, že když budou mít všichni stejná, nikomu to vadit nebude

. BArevně by to sladil s naší úvodní stránkou (
http://thalie.pilsfree.cz/ ). Co se týče unikátů... je to komplikované, protože když se dělá návrh, je zapotřebí obrázků ve vysokém rozlišení. Zrovna se chystám dělat jedno takové tričko a zaskočilo mě, že mi to některé obrázky nebere. Teogil již v anketě říkal něco o vyšívání, coč je dle mě kvalitní a pěkná metoda, sic trošku omezující ve fantasii

. Já osobně nemám s výrobci žádné zkušenosti.
Re: Tričko "Thalie"
Posted: 17:01 25. Feb 2011
by Prasokralik
Vemte to nejlevnější triko a dejte na něj natisknout obrovskej ksicht berserka přes celou plochu a máte vystaráno.
Re: Tričko "Thalie"
Posted: 17:05 25. Feb 2011
by Daanri
Co sa tyka samotnej vyroby, tak tam by som vedel asi pomoct. Vlastnim totiz reklamnu agenturu a akurat ideme do ponuky zavadzat rozne reklamne predmety - medzi nimi aj rozne tricka s potlacou. V ramci toho by som vedel teda vyzistit od viacerych velkododavatelov ceny za taketo tricka. Nasledne to vsetko objednat na firmu a dosiahnut tym velkoobchodne ceny. Naozaj vsak zalezi od toho co by to mali byt za tricka a aka forma potlace by na nich mala byt - ceny potlace zavisia od velkosti obrazku.
Re: Tričko "Thalie"
Posted: 17:34 25. Feb 2011
by KaTo
Prasokralik wrote:Vemte to nejlevnější triko...
Jen to ne!
Jediná možná správná volba, pokud tričko Thalie má být nositelné...aspoň do příštího srazu a nemá sloužit jen k pověšení na zeď, případně vytírání podlahy zní: "Vemte SAKRA kvalitní triko..."
Mám zkušenosti s několika "firemními" triky a šetřit na materiálu trika považuji za vohnoutství.
Re: Tričko "Thalie"
Posted: 17:51 25. Feb 2011
by Radim
Co spíš stanovit jednotnou cenu,kterou budeme chtít každý do toho investovat a podle toho pak zařizovat ostatní náležitosti?
edit: běžně si kupuju trička kolem 400 stováků a tolik klidně vrazím i to trička Thalky bo pak vydrží roky
Re: Tričko "Thalie"
Posted: 18:02 25. Feb 2011
by Bahnak
Já třeba v té kvalitě taky souhlasím s KaTem.
Firemních triček pár mám či takovou tu klasiku co si dělaj všichni na konci základky apod. a můžu říct že opravdu nosím jen to, co po 5-ti vypráních vypadá stále jako tričko a je hezky udělané - žádné cosi s velkým obrázkem uprostřed, to si v létě do tramvaje nevemeš.
Třeba já osobně preferuji kvalitní bavlnu a pevný či alespoň zpevněný střih límce.
Co se loga či grafiky týče, osobně nejsem zastánce hranatého obrázku uprostřed trička s meganápisem uprostřed, ale spíš pro hezké jednobarevné triko, které ma na prsou malý znak či malý emblém do velikosti řádově několika centimetrů.
Pokud je takové triko kvalitní tak s ním můžeš do školy, do hospody, ven na čutanou, prostě můžeš ho používat i v každodenním životě a nebude to alespoň 200 kč vyhozených do koše za sežvýkané a seprané tričko s nečitelnou grafikou přes celou hruď.
Můj názor.
Re: Tričko "Thalie"
Posted: 18:07 25. Feb 2011
by DenGrasse
Souhlas. Malý vyšitý nápis Thalie úplně postačí. Co se týče barvy, preferuju tyrkysovo - černou kombinaci (budu to mít jako skin fora).
Re: Tričko "Thalie"
Posted: 18:12 25. Feb 2011
by Molly23
DenGrasse wrote:Souhlas. Malý vyšitý nápis Thalie úplně postačí. Co se týče barvy, preferuju tyrkysovo - černou kombinaci (budu to mít jako skin fora).
Myslíš černou látku, tyrkysový nápis? Nebo barvu nápisu, vnitřek černý a okraje tyrkysové (něco jako NWN nápis).
Re: Tričko "Thalie"
Posted: 18:15 25. Feb 2011
by DenGrasse
Radši obráceně, černý sou fádní.
Re: Tričko "Thalie"
Posted: 18:15 25. Feb 2011
by -speck-
S kvalitou sohlasim. Triko do 400,- je adekvátní cena na poměr aby něco vydrželo.
Co se týče, jak bylo již zmíněno, jsem zastáncem něčeho menšího. Viděl bych to jak to na trikách bývá - na levém poprsí - znak a nápis Thalie.
Co se týče barvy: preferuji černo-červenou .. či .. červenou-černou.
Re: Tričko "Thalie"
Posted: 19:23 25. Feb 2011
by zachy
Optám se kamaráda z Varnsdorfu a dám vědět.
Re: Tričko "Thalie"
Posted: 19:24 25. Feb 2011
by Pajule
uhm, ale já to triko vážně chci

a vím jistě, že se na ten sraz nedostanu letní..ale protě ho chci

chci v něm spát a chodit na tělák jéé je je takže mi je zcela jedno, hlavně at je obrovský

Re: Tričko "Thalie"
Posted: 19:44 25. Feb 2011
by Bahnak
Ono to vážně není lehké téma, každý si totiž pod pojmem "hezké tričko" představí něco jiného.
Jsou takoví co si představí těžší bavlněné tričko s vyšívkou na levém poprsí a pak jiní co mají rádi styl trička ala Shelton z Big Bang Theory.
Navíc my co pracujeme a můžeme si dovolit pustit nějakou tu korunu z kapsy bokem občas zapomínáme na mladší školou povinné hráče, kteří už těch korun na pouštění moc nemají.
Navíc by jsme měli pamatovat i na naše "holky". Byť je Thalijská herní komunita převážně mužská (sorry holky, je to tak i když tomu leckdy osazení postav ve hře či hrané projevy citů a zaláskovaných vzplanutí nenapovídají), ženská trička jsou fakt jiná a holka si málokdy na sebe navlíkne nepadnoucí pánské triko aby vyrazila do obchodu.
A fakt pochybuju že holka prahne po tričku, které nemá proč obléknout - i když jedna moje teorie tvrdí: "v něčem ty ženské přece vařit/uklízet/prát/žehlit musí ne?"
//Odbočka: divné že? Chlap si navlíkne tričko protože se chce obléct, žena si ho obleče protože se chce líbit. Chlap málokdy přemýšlí nad tím jestli mu tričko padne k botám, úroveň vkusu je zde spíše obvykle na bodu: "těch skvrn od jídla je tam už asi fakt hodně". Ale nejsem ženská tak mě žádné řešení pro něžné pohlaví nenapadá, snad se k tomu vyjádří nějaká emancipovaná bojovnice a hezky nám vysvětlí co a jak.//
Já třeba nezavrhuji ani tu nejjednodušší variantu, tj. levné triko s jakýmkoliv obrázkem či textem, leč takové triko si asi do práce posléze nevezmu a jak řekl KaTo: Jen to skončí ve skříni. Útěrek na prach či hadrů není nikdy dost, ale upřimně, jsem holt ten pracující, kačku mám a kvalitu chci, stejně jako chci tričko které si budu moct obléct i když půjdu do kina nebo na nákup, aniž bych se cítil jako exot či socka. (což sice vzhledem ke stavu mého šatníku dost vybočuje z normálu ale prostě hezkých prostých triček které jsou příjemné, jednoduché a zajmavé není nikdy dost)
Jsem zvědavý na nějaké první vlaštovky co se zkušeností s firmami týče apod...
Re: Tričko "Thalie"
Posted: 19:59 25. Feb 2011
by Miell
No mě teď napadla varianta.. nechat udělat jen Thalijské nažehlovačky.. prostě vymyslet co bysme chtěli.. a triko si každý koupí dle libosti. Jak říkal Bahňák.. když už bych to tričko měla.. chtěla bych si ho vzít občas mezi lidi
Berte to jako další možnost
