Page 1 of 1

Výkup kamenů u zlatníka

Posted: 17:39 25. Feb 2011
by Radim
Teď sem prodával co sem měl u sebe
příklad: 2xgranát oba za 6,6k zhruba,rozdělil jsem je tedy na kusy a 1 za 1672zl a 2 za 3344zl

Re: Výkup kamenů u zlatníka

Posted: 20:37 25. Feb 2011
by -RoF-
Radim wrote:Teď sem prodával co sem měl u sebe
příklad: 2xgranát oba za 6,6k zhruba,rozdělil jsem je tedy na kusy a 1 za 1672zl a 2 za 3344zl
Občas takhle zbugnou svitky, které jsou uložené v trezoru.
Zajimavé, že u kamenů sem si toho nevšiml, ale je možné že to je taky tímhle.

Popřípadě, jestli ty kameny neprošly přes překupníka.

Re: Výkup kamenů u zlatníka

Posted: 21:11 25. Feb 2011
by Radim
Všechno to jsou kameny z lootu tak nevím,ale některý sem měl uložený v trezoru

Re: Výkup kamenů u zlatníka

Posted: 01:56 26. Feb 2011
by -speck-
Tohle se netýká jen kamenů ale veškerých itemů. Například zlatý kalich co si ted na mátku vzpomínám. Jeden je za 10k jinej za 9k a jinej treba jen za 4k. A to v trezoru nikdy nebyly.