Page 1 of 1

slepice nechteji zrat(zobat)

Posted: 14:34 25. Aug 2007
by Kiri
slepice neberou zrni, tudiz nechteji snasaet, a urcite si toho farmari vsimli. Ze by ptaci chripka? Pekari prestanou pect, cely kraj nebude mit poradne co jist a vsici vymrou hlady. V chudinske ctvrti jako prvni. skoda tech penez co se do nich nasypalo pro nic za nic...a te prace..skoda mluvit :)

Re: slepice nechteji zrat(zobat)

Posted: 17:36 25. Aug 2007
by Hassan
Kiri wrote:slepice neberou zrni, tudiz nechteji snasaet, a urcite si toho farmari vsimli.
Ne oni sou totiz nadmuty :lol:

Posted: 17:04 26. Aug 2007
by Kiri
tak at je farmari krapet prozenou po horach, ttrebas o pomuze?!?! :lol:

Posted: 17:16 26. Aug 2007
by photter
možná maj tipec :lol:

Posted: 17:59 26. Aug 2007
by Krata
no když k tý slepice někdo přijde, cpe ji do krku zrní dokovat nesnese vejce a tohle opakuje několikrát za sebou tak z toho neni asi moc nadšená :D

Posted: 18:15 26. Aug 2007
by Sylmael
A to vas nenapadlo ze to moze byt nejake znamenie apocalipsy?
- kravy prestali davat mlieko, sliepky neznasaju vajcia
- pridu choroby
- polia budu znicene ohnivym dazdom
- rieky vyschnu
- more sa sfarbi do krvava
- na pobrezi sa vylodia cierne lode
- a nebo sa sfarby do bordova

Posted: 20:09 26. Aug 2007
by Kiri
hmm to by si uz mohli lidi po vsich zacit neco vykladat, ne???? :?:

Posted: 23:41 26. Aug 2007
by Fidorka
Sylmael wrote:A to vas nenapadlo ze to moze byt nejake znamenie apocalipsy?
- na pobrezi sa vylodia cierne lode

Kde si na ostrovech : " Hernajs hoďte sebou ! Jim už ani slepice nenesou a vám to naloďování tak trvá ! " :twisted:

Posted: 22:27 27. Aug 2007
by melvik
na ostrovech slepice nesou ? :shock:

Posted: 22:59 27. Aug 2007
by Sylmael
Na ostrovoch mas nemrtve sliepky. Oni nekladu, oni sa rozkladaju!

Posted: 19:01 29. Aug 2007
by melvik
par slepic bylo pro vystrahu zavrazdeno a upaleno. Od te doby zas vejce snasi a zerou jak maji :wink:

Posted: 22:26 29. Aug 2007
by Sylmael
*na jednej z lodi plavajucej z ostrovov k brehom Karathy*

kapitan : Namornici! Prave sa mi dostalo spravy ze ich slepice opet znasaju vajcia! Ty kormidelniku, otoc lod a .... pozor skaaalyyy! Aaaaahhhh

*mnoho z nich je pohlteno dravymi vodami , iny zomru podchladenim v marnej snahe doplavat spet k brehom*