Page 1 of 1

Rozdělané craft. věci vs npc

Posted: 01:07 01. Mar 2011
by -speck-
Prosím vás, nedávejte k překupníkovi rozdělané craftové věci. Taková věc, pokad ji rozděláte nemá pro nikoho jiného již žádnou hodnotu. Protože v ní dále nemůže pokračovat nikdo jiný, krom vás. Akorát se tím nesmyslně zaplňuje to dané npc.
Děkuji

Re: Rozdělané craft. věci vs npc

Posted: 10:31 01. Mar 2011
by tao kan
-speck- wrote:Prosím vás, nedávejte k překupníkovi rozdělané craftové věci. Taková věc, pokad ji rozděláte nemá pro nikoho jiného již žádnou hodnotu. Protože v ní dále nemůže pokračovat nikdo jiný, krom vás. Akorát se tím nesmyslně zaplňuje to dané npc.
Děkuji
co kdyz to někdo třeba ukradne z kovadliny a donuti tak kováře si to koupit zpět na dodělání? :)

Re: Rozdělané craft. věci vs npc

Posted: 10:59 01. Mar 2011
by DenGrasse
Kradení z kovadliny je prohřešek a pokud to někdo udělá a bude přistižen, bude potrestán.