Page 1 of 1

AB na epických lvl

Posted: 17:52 05. Mar 2011
by Radim
Mám dotaz jak je ošetřeno zvedání AB od epických lvl.Wikina píše něco jineho než je ve hře.Z přechodu 20-24 lvl se zvedlo AB o jediný bod což mě u bojové postavy dost zaráží.
Prosím o vyjádření pouze lidí z teamu!!

edit: tak wikina tvrdí že ab leze nahoru každý lichý lvl 21,23,25 atd..zajímá mě jestli to je takto i na TH

Re: AB na epických lvl

Posted: 15:46 06. Mar 2011
by -RoF-
Radim wrote:Mám dotaz jak je ošetřeno zvedání AB od epických lvl.Wikina píše něco jineho než je ve hře.Z přechodu 20-24 lvl se zvedlo AB o jediný bod což mě u bojové postavy dost zaráží.
Prosím o vyjádření pouze lidí z teamu!!

edit: tak wikina tvrdí že ab leze nahoru každý lichý lvl 21,23,25 atd..zajímá mě jestli to je takto i na TH
Ano je to tak, každý lichý lvl ti vzroste +1 AB bez rozdílu povolání.
Stejně tak se zvyšují i záchrané hody, ale tam je to mylsím +1 každý sudý lvl.

Re: AB na epických lvl

Posted: 15:53 06. Mar 2011
by Derken-
Umíš číst? :roll:

Re: AB na epických lvl

Posted: 23:28 06. Mar 2011
by Krata
RoF už se pokládá ze člena týmu, zajímavé :lol:

Re: AB na epických lvl

Posted: 07:29 07. Mar 2011
by -RoF-
Tak ono pokud se tým nevyjadřuje, tak asi o ničem neví, že by to bylo jiné jak standartní nastavení NWN ne? ;).
A jelikož mám postavu epic a vidím jak ji narůstá AB, tak asi vím no.

A na wikině to píšou taky http://nwn.wikia.com/wiki/Base_attack

Re: AB na epických lvl

Posted: 10:00 07. Mar 2011
by Rejty
AB na epickém levelu narůstá standardně dle původního nastavení NWN.

Re: AB na epických lvl

Posted: 10:12 07. Mar 2011
by tao kan
mohlo by takto být nastavené i DC kouzel?

Re: AB na epických lvl

Posted: 10:19 07. Mar 2011
by kucik
Ale DC kouzel teď narůstá normálně podle NWN. Jinak pracuje se na úpravě, aby se to nějak zvyšovalo i na epicu.

Re: AB na epických lvl

Posted: 11:52 07. Mar 2011
by Radim
Díky Rejtumy za stručnou odpověď a RoFe ty se nauč číst.

Re: AB na epických lvl

Posted: 13:47 07. Mar 2011
by -RoF-
Radim wrote:Díky Rejtumy za stručnou odpověď a RoFe ty se nauč číst.
Ooo tak pardon, že sem si dovolil reagovat a poradit nebo tak.

Re: AB na epických lvl

Posted: 15:40 07. Mar 2011
by Sorrow
Prosím, přijeď na sraz.
Byla by pro mě opravdu obrovská čest, poznat takového skvělého hráče, mudrce
a skoro i člena týmu na vlastní voči :wink:

Re: AB na epických lvl

Posted: 17:20 07. Mar 2011
by Krata
jeslo dorazí tak ho vyfot a pak mi ho ukaž :D

Re: AB na epických lvl

Posted: 17:37 07. Mar 2011
by Istvan
Omlouvam se za svuj post mimo tema, ale opravdu si myslite, ze kdyz se navazite do RoFa, ze jste lepsi nez on?
Me nepripada, ze by tu RoF napsal neco spatneho, jen odpovedel.

Re: AB na epických lvl

Posted: 17:39 07. Mar 2011
by Bahnak
Jdete se hádat jinam.
Otázka byla položena jasně, odpověď ROFa výborná, sám jsem v tom měl zmatek.
Téma Topicu bylo vyčerpáno, zamykám.