Page 1 of 3
Brána - trvání
Posted: 02:48 08. Mar 2011
by mandos
Zdravím...mám takový problém s kouzlem 9. Brána...Dračí splozenec je vážně pěkná věc jen škoda že opravdu nevydrží kolo/level a ani se neodvolá jen zmizí...na webu ani foru jsem nic nenašel jen odkaz na pár topiců v koši kde byla hlášená stejná chyba ale týmem nezodpovězena...bylo tam něco o lagech tak jsem to zkousil ani nevím kolikrát v aréně a v dungu a v lokaci a přijde mi že to vydrželo vždycky stejně krátce.
Navíc jsem zaklínač a ztratil jsem tak do dalšího levelu pozici pro celkem důležité kouzlo...
Re: Brána - trvání
Posted: 03:01 08. Mar 2011
by -speck-
Předpokládám že toto kouzlo ti bylo umožneno si ted čerstve vzít. Tudíž řekněme že se pohybuješ kolem 20.tého lvl. Ne-li pod ním, což je možné.
Na takto "malém" lvl to kouzlo opravdu dlouho nevydrží.
až budeš 23.lvl 26.lvl či 30.lvl tak rapidně rozeznáš délku trvání.
viz:
http://nwn.wikia.com/wiki/Gate
1kolo/lvl - teď mě opravte jestli se pletu, ale kolo je 6sekund ne?
Tedy pokad máš lvl 18, tak 18x6 = 108sekund, což jsou necelé 2minuty. Tudíž, opravdu moc dlouho nevydrží.
Re: Brána - trvání
Posted: 03:14 08. Mar 2011
by mandos
Jasně to chápu ale já jsem si právě zkoušel porovnat s jiným kouzlem kolo/level a tak jsem si před tím na sebe seslal plášť...problém je vtom že splozenec zmizel a to notnou chvíli předtím než vyprchal plášť.
Re: Brána - trvání
Posted: 12:13 09. Mar 2011
by wsweetjane
Něco podobného je i u povolaného Ďasa s mečem - mordekainův meč - tuším...Je to pro mě nové kouzlo a vydrží zhruba okolo minuty povolaný...
Re: Brána - trvání
Posted: 13:01 09. Mar 2011
by Sorrow
Jenze tam je rozdil, ze si ty kouzla muzes dat prodlouzeny.
Re: Brána - trvání
Posted: 11:14 11. Mar 2011
by mandos
Jen teda že se zatím nevyjádřil nikdo z týmu, aspoň prosím říct "ano vypadá to jako chyba a není čas to řešit", nebo "ne neni to chyba, má to upravenou dobu trvání" a pak to možná napsat teda někam na web. Jak jsem řekl, kouzlo Brána (9) má trvat podle všeho kolo/level ale vydrželo mi to míň než plášť proti kouzlům který je taky kolo/level.
Re: Brána - trvání
Posted: 11:21 11. Mar 2011
by Rejty
Trvání je kolo / level.
Re: Brána - trvání
Posted: 11:49 11. Mar 2011
by kucik
Já si nejsem schopnej ty český názvy zapamatovat. Kolo je round (6s) nebo turn (10 rounds)?
Re: Brána - trvání
Posted: 11:49 11. Mar 2011
by Sorrow
round je kolo - 6s
turn je tah - asi 1 minuta
Re: Brána - trvání
Posted: 11:52 11. Mar 2011
by -speck-
Tak jsem to teď zkoušel ve hře.
Ve hře bylo 8lidí.
23.lvl - takže 138sekund a je to tak. Vskutku oba dva pokusy trvaly 138sekund. Stopoval jsem si to.
Re: Brána - trvání
Posted: 12:06 11. Mar 2011
by mandos
Tak v tom případě to nechápu

já si zkoušel Bránu a Spell Mantle najednou a ten Splozenec dračí mi zmizel mnohem dřív než plášť přesto že jsem ho kouzlil jako první (ten plášť)...jestli to bylo lagama teda fakt nevim ale s jiným vyvoláním se mi to nikdy nestalo...a i jindy když jsem to použil mi přijde že to nevydrží, na neprodloužený spěch proběhnu třeba několik lokaček, se splozencem přejdu jednu a je fuč

Re: Brána - trvání
Posted: 12:18 11. Mar 2011
by Istvan
Již delší dobu známa chyba, jsem rád, že to sem někdo napsal. I že to speck zkusil.
Brana funguje, ale jen u Balora (jen evil magum). Je to asi chyba po predelani, kdy brana jinym presvedcenim vyvola neco jineho nez balora.
Draci splozenec (dobre presvedceni) ani bilej slad (neutralni presvedceni) nemaj moc smysl, zachvilku zmizej.
Re: Brána - trvání
Posted: 23:14 24. Mar 2011
by mandos
A mohl by se teda na tu chybu někdo podívat? Zkouším místo toho používat černý meč ale vzhledem ktomu že ktomu nemůžu nekouzlit abych o něj nepřišel docela bych uvítal kdyby brána trvala to co má i pro ta jiná přesvědčení než zlé...díky

Re: Brána - trvání
Posted: 23:17 24. Mar 2011
by Derken-
za A) zlým to taky buguje
za B) meč je lepší, věř mi

Re: Brána - trvání
Posted: 10:22 25. Mar 2011
by KaTo
1x round (kolo) = 6 sec
1x round obsahuje maximálně = 3 flurry (?činnosti?)
1x turn (tah) = 10x rounds (kol) = 60 sec (bez lagů, je to přesně 1 minuta)