Page 1 of 1

zmena IP adresy

Posted: 09:06 12. Mar 2011
by wallndwill
:mrgreen: mozna to tu uz urcite bylo resny ,ale si hodku to tu uz procitam a nemel jsem stesti :_)
chtel jsem si zahrat z domu.. ne jen z prace sveho nebojsu.. vsechno by bylo OK az na to ze mi nejde zmenit si z domu svoji IP na strankach.. vzdy mi to akorak vyhodi do prihlaseni... a vse zustane nastavene jak bylo,, tedy nejde zmenit ani ip ani si zaskrtnout aby mi to nekontrolovala.. mno atedy z tohoto usuzuju ze kdyz se prihlasim do hry tak to spadne a napise , ze jsem byl zaveden :-))

da se to nejak obejit?
.. tedy ja hlavne hraju z prace, jen dnes jsem si rekl ze bych se mohl dopoledne odtud z domu lognout...



NO a druha vewc mimo tento topic... kde se doctu proc se dex postavy tady uz nehraji?.. to jsem vycet z nejaky ch tech topicu o buildech? o upravy jsem se dosud moc nezajimal,, sam mam dex postavu .. a tak mnne zajima jestli si za vcasu nemam zmenit build. uz tak sse mi zda ze na 12 lvl si nejak nemuzu pomalu nic poradnyho dovolit :_)

Re: zmena IP adresy

Posted: 14:03 13. Mar 2011
by Tashara
wallndwill wrote:


NO a druha vewc mimo tento topic... kde se doctu proc se dex postavy tady uz nehraji?.. to jsem vycet z nejaky ch tech topicu o buildech? o upravy jsem se dosud moc nezajimal,, sam mam dex postavu .. a tak mnne zajima jestli si za vcasu nemam zmenit build. uz tak sse mi zda ze na 12 lvl si nejak nemuzu pomalu nic poradnyho dovolit :_)
ja haraju dexku a jsem spokojenej, jen musis pocitat s tim, ze dungy nebudes chodit sam, coz me stejne nebavi... ale je fakt ze dexek je malo, stahovat kuze nemuzes, nic neuneses, to znamena, tezko se vydelavaji penize, zlodej skoro k nicemu, pixie ho v pohode zastoupi... ale zase diky umd a hulkam z nej muzes udelat plnohodnotneho castera ....

Re: zmena IP adresy

Posted: 10:12 14. Mar 2011
by kucik
wallndwill wrote::mrgreen: mozna to tu uz urcite bylo resny ,ale si hodku to tu uz procitam a nemel jsem stesti :_)
chtel jsem si zahrat z domu.. ne jen z prace sveho nebojsu.. vsechno by bylo OK az na to ze mi nejde zmenit si z domu svoji IP na strankach.. vzdy mi to akorak vyhodi do prihlaseni... a vse zustane nastavene jak bylo,, tedy nejde zmenit ani ip ani si zaskrtnout aby mi to nekontrolovala.. mno atedy z tohoto usuzuju ze kdyz se prihlasim do hry tak to spadne a napise , ze jsem byl zaveden :-))
To vypadá, že ti nějak haluzí prohlížeč. Zkus si pormazat historii, cookies atp.

Re: zmena IP adresy

Posted: 20:21 07. Nov 2011
by rosnicka
před chvílí jsem se dozvěděla že do měsíce musíme změnit poskytovatele, tudíž se nám změní ip adresa. jak jí změním ve hře? udělám to nějak přes nastavení? je to asi blbá otázka ale já se v tom prostě nevyznám .. :wall:

Re: zmena IP adresy

Posted: 20:26 07. Nov 2011
by Bahnak
rosnicka wrote:...
V klídku, přihlaš se na stránkách Thalie a zaškrtni si fajfku hned pod IP adresou "Nechci ve hre kontrolovat moji IP adresu"
Pak bude úplně šumák odkud se přihlašuješ....

Re: zmena IP adresy

Posted: 20:29 07. Nov 2011
by rosnicka
jo tak to je jednoduche.. diky chlape :mrgreen:

Re: zmena IP adresy

Posted: 01:44 08. Nov 2011
by DenGrasse
Pokud by sis chtěla kontrolu nechat aktivní, stačí se přihlásit na webu a IP si změnit na novou, až jí budeš vědět.