Page 1 of 1
Problém s lavičkou
Posted: 13:19 14. Mar 2011
by davidsoft
Když moje postava sedí v parku vedle radnice v Ivory na lavičce a zvedne se, proletí přitom zdí, kam by se normálně nedostala. Vyzkoušeno na dvou lavičkách po pravé straně (tu třetí jsem raději nezkoušel).
Re: Problém s lavičkou
Posted: 13:49 14. Mar 2011
by kucik
Jo. To zvedání se ze sedací animace to dělá.
Re: Problém s lavičkou
Posted: 01:55 17. Jun 2012
by Prasokralik
Jsem možná jen natvrdlej, ale za boha si nemůžu sednou na jedinou ze čtveřice laviček u fontákny v lokaci Karatha - Vojenská akademie Brana Rozvážného.
Lidi jsem tam vysedávat už viděl. Sám jsem si tam prákrát v minulosti už pstavu taky posadil.
Re: Problém s lavičkou
Posted: 10:44 17. Jun 2012
by Caehan
Musíš k ní přijít z té strany bližší fontáně.
Re: Problém s lavičkou
Posted: 11:34 17. Jun 2012
by Prasokralik
Tak jsem to udělal.
Teď už to zase funguje, možná jen včera byly lavičky nějaké rozbité.