Page 1 of 1
Stolky na craft
Posted: 10:44 31. Mar 2011
by Radim
Prosím nešlo by nastavit,aby byly všechny nerozbitný?Sem práskul do zlatnickýho v Karathe a on to nějak nevydržel.Například alchymistycký to zvládne

.Není pak možnost,aby si řemeslník vybil zlost když mu něco rupne

Re: Stolky na craft
Posted: 10:59 31. Mar 2011
by zachy
Takhle zase máš možnost zaplatit škodu, kterou jsi způsobil

Re: Stolky na craft
Posted: 12:15 31. Mar 2011
by Radim
zachy wrote:Takhle zase máš možnost zaplatit škodu, kterou jsi způsobil

Nikdo mě neviděl

a jestli to někdo práskne IC dostane IC do tlamy

Re: Stolky na craft
Posted: 12:16 31. Mar 2011
by DenGrasse
Myslíš tím, že nikdo v sousední místnosti neslyšel, jak ničíš stolek?
Re: Stolky na craft
Posted: 12:18 31. Mar 2011
by Radim
DenGrasse wrote:Myslíš tím, že nikdo v sousední místnosti neslyšel, jak ničíš stolek?
To neříkám,narážel sem na hráče co u toho stáli

Re: Stolky na craft
Posted: 12:23 31. Mar 2011
by Práček
Radim ten stolek urcite potichounku rozsrouboval
v dilnách pořád někdo je. a i kdybys tam byl sam , tak tam byl správce kterej vi co se v dilnách děje, a jestli jsi tam byl vazne sam tak spravce vedel u ktereho stolku jsi (byl jsi jedinej a on se urcite nudil tak se o tebe zajimal

) a dokázal si nejspíše odvodit po kom ta spoušt zustala....teda aspon podle mě

Re: Stolky na craft
Posted: 12:24 31. Mar 2011
by Radim
Není nad to se jedním přáním pěkně nabonzovat
edit správce je líný prase co furt jen spí
Edit Desmond : Za to vcerejsi prudeni ti to milerad osladi
Re: Stolky na craft
Posted: 13:10 31. Mar 2011
by -speck-
Sím sím já to viděl ctihodnosti.
Slibuji že budu mluvit pravdu a nic jiného než jen pravdu.
Takhle se mu to nepovedlo ctihodnosti *naznačuje jak Gris pokazil šperk* a pak několika ranami, přesně věděl kam zamířit, ten stolek složil k zemi. Rozštípal ho. A teď tam zbyly jen malé třísky.
Tak to bylo ctihodnosti. *pokyvuje znalecky hlavou*
Re: Stolky na craft
Posted: 17:00 15. Jan 2013
by Grin
Zdravim, bouchnu to sem bo se mi k tomu nechce zakladat nove tema.
Mam velkou prosbu na WB potazmo DM a to zda by neslo u zbrane scimitar pridat nejaky delsi model cepele (vrsek)
ty co tam sou jsou velmi kratke a u Orka ci Hakavarna tato zbran vypada jako detsky nozik.(skoro neni videt)
Proste neco co by melo ostri na jedne strane vytazene do spice k druhe strane. (Namatkove mne napadl jeden model co je u Bastardu ten ma presne tohle ostri)
Predem mnohokrat diky za kladne vyrizeni
Re: Stolky na craft
Posted: 17:31 15. Jan 2013
by kucik
Tak najdi konkrétní model, který tam přidat.
Re: Stolky na craft
Posted: 17:34 15. Jan 2013
by Grin
staci napsat zbran a cislo modelu?Vecer skoupim vsemozny secny zbrane a projedu co by se hodilo nejvic
edit mozna by se tam hodila i nejaka cepel katany --uvidim kouknu
Re: Stolky na craft
Posted: 17:36 15. Jan 2013
by kucik
Jo. Pak se to může přidat do haku.
Re: Stolky na craft
Posted: 17:39 15. Jan 2013
by KaTo
Re: Stolky na craft
Posted: 00:25 16. Jan 2013
by Grin
Tak jedinej schudnej model pro Hakavarni scimitar je u bastardu c. 3
pekna by byla jeste cepel od falchionu ale ta je zas moc velka.