Page 1 of 1

Stolky na craft

Posted: 10:44 31. Mar 2011
by Radim
Prosím nešlo by nastavit,aby byly všechny nerozbitný?Sem práskul do zlatnickýho v Karathe a on to nějak nevydržel.Například alchymistycký to zvládne :twisted: .Není pak možnost,aby si řemeslník vybil zlost když mu něco rupne :mrgreen:

Re: Stolky na craft

Posted: 10:59 31. Mar 2011
by zachy
Takhle zase máš možnost zaplatit škodu, kterou jsi způsobil :D

Re: Stolky na craft

Posted: 12:15 31. Mar 2011
by Radim
zachy wrote:Takhle zase máš možnost zaplatit škodu, kterou jsi způsobil :D
Nikdo mě neviděl :roll: a jestli to někdo práskne IC dostane IC do tlamy :mrgreen:

Re: Stolky na craft

Posted: 12:16 31. Mar 2011
by DenGrasse
Myslíš tím, že nikdo v sousední místnosti neslyšel, jak ničíš stolek?

Re: Stolky na craft

Posted: 12:18 31. Mar 2011
by Radim
DenGrasse wrote:Myslíš tím, že nikdo v sousední místnosti neslyšel, jak ničíš stolek?
To neříkám,narážel sem na hráče co u toho stáli :mrgreen:

Re: Stolky na craft

Posted: 12:23 31. Mar 2011
by Práček
Radim ten stolek urcite potichounku rozsrouboval :mrgreen:

v dilnách pořád někdo je. a i kdybys tam byl sam , tak tam byl správce kterej vi co se v dilnách děje, a jestli jsi tam byl vazne sam tak spravce vedel u ktereho stolku jsi (byl jsi jedinej a on se urcite nudil tak se o tebe zajimal ;) ) a dokázal si nejspíše odvodit po kom ta spoušt zustala....teda aspon podle mě ;)

Re: Stolky na craft

Posted: 12:24 31. Mar 2011
by Radim
Není nad to se jedním přáním pěkně nabonzovat :mrgreen:

edit správce je líný prase co furt jen spí

Edit Desmond : Za to vcerejsi prudeni ti to milerad osladi

Re: Stolky na craft

Posted: 13:10 31. Mar 2011
by -speck-
Sím sím já to viděl ctihodnosti.

Slibuji že budu mluvit pravdu a nic jiného než jen pravdu.

Takhle se mu to nepovedlo ctihodnosti *naznačuje jak Gris pokazil šperk* a pak několika ranami, přesně věděl kam zamířit, ten stolek složil k zemi. Rozštípal ho. A teď tam zbyly jen malé třísky.

Tak to bylo ctihodnosti. *pokyvuje znalecky hlavou*

Re: Stolky na craft

Posted: 17:00 15. Jan 2013
by Grin
Zdravim, bouchnu to sem bo se mi k tomu nechce zakladat nove tema.
Mam velkou prosbu na WB potazmo DM a to zda by neslo u zbrane scimitar pridat nejaky delsi model cepele (vrsek)
ty co tam sou jsou velmi kratke a u Orka ci Hakavarna tato zbran vypada jako detsky nozik.(skoro neni videt)
Proste neco co by melo ostri na jedne strane vytazene do spice k druhe strane. (Namatkove mne napadl jeden model co je u Bastardu ten ma presne tohle ostri)

Predem mnohokrat diky za kladne vyrizeni

Re: Stolky na craft

Posted: 17:31 15. Jan 2013
by kucik
Tak najdi konkrétní model, který tam přidat.

Re: Stolky na craft

Posted: 17:34 15. Jan 2013
by Grin
staci napsat zbran a cislo modelu?Vecer skoupim vsemozny secny zbrane a projedu co by se hodilo nejvic
edit mozna by se tam hodila i nejaka cepel katany --uvidim kouknu

Re: Stolky na craft

Posted: 17:36 15. Jan 2013
by kucik
Jo. Pak se to může přidat do haku.

Re: Stolky na craft

Posted: 17:39 15. Jan 2013
by KaTo
K scimitaru - ne že při tý úpravě vyhodíte tu nádhernou "elfí" čepel, která se dá scimitaru nastavit, jen když nastavíte správný jílec :twisted: , sic vám Doriel vyhlásí válku! :D

Btw - a kdyby někdo podobnou "elfí" našel i pro krátký meč *zasní se* ...tak vám Doriel možná tu válku nevyhlásí! :lol: :lol: :lol:

Re: Stolky na craft

Posted: 00:25 16. Jan 2013
by Grin
Tak jedinej schudnej model pro Hakavarni scimitar je u bastardu c. 3
pekna by byla jeste cepel od falchionu ale ta je zas moc velka.