Prekupnik
Posted: 07:46 01. Apr 2011
zdravicko..
asi to tak ma byt.. ale radejis e zeptam. preci jen jedna vec si myslet a jina je realita.. skoda jen ze to mysleni si a prichazeni na veci pokusem a omylem , neco s toji:_(
Nahromadili se mi tri magiske predmety ,ktere ja jakozto maly hobitek neupotrebim,, poloplatovka , supinovka a obourucnii sekerka... vsechno docela ,pokud by se to kupovalo u obchodnika, kupovalo opravdu draze( draze v pomeru me financni situace, samotny prekupnik mluvil o vyvolavaci cene menimalne 30 mecu coz je asi u obchiodnika pres 100 mescu)
no cekal jsem na Olmega,ze bych mu to bud praskl ,nebo neco i daroval.. ale nedockal jsem se a peneze mi treba .. tak jsem se ozhodl to prodat a to tak ze nebudu za kazdej predmet mit zisk jen 10 mescu u obchodnika , ale ze to prodam pro hrace pres prekupnika... napred jsem zkusil tu supinu a hodil ji tam, za nejaykch 50 mescu... nepodival jsem se kolik mam na ucte... po prepoctu jsem se po treti hodine sel podivat jstli se neprodalo a ona v nabidce uz nebyla. tak si rikam parada.. preci jen to nebyla spatna zbroj.. budou penize ... na ucte ale porad nejak podezrele malo.. ale mel jsme nejake vydaje tak jsem si rikal "jo to je mozny", ale.. preci jen to trosku hlodalo... tak jsme si opsal stav cetu a nahazel k obchodnikovi i tu sekeru za 60mescu.. jelikoz se mi zdala docela slusna.. a tu poloplatovku za 45 mescu.. to se stalo vcera v podveder... nu dnes se jdu podivat jestli se prodalo a v nabidce uz to neni.. tak si rikam parada.. novi valecnici zde toho vyuzili... no ale na ucte nemam zadnej prijem....
co je spatne? prepoctem se ty veci mazou? nebo je nejaka chyba v platbach od toho vydriducha?
nejak je to skoda, kdyby to jen tak propadlo. nehlede na to ze to byli pomerne kvalitni veci pro lvl12-16 cca dost slusny.. to bch to klidne i radeji nekomu daroval nebo aspon prodal za tec 10k... ale ted mi jde hlavne o to zjistit,, kde je chyba.. jestli takto vubec se vyplaci prodavat pres prekupnika?
asi to tak ma byt.. ale radejis e zeptam. preci jen jedna vec si myslet a jina je realita.. skoda jen ze to mysleni si a prichazeni na veci pokusem a omylem , neco s toji:_(
Nahromadili se mi tri magiske predmety ,ktere ja jakozto maly hobitek neupotrebim,, poloplatovka , supinovka a obourucnii sekerka... vsechno docela ,pokud by se to kupovalo u obchodnika, kupovalo opravdu draze( draze v pomeru me financni situace, samotny prekupnik mluvil o vyvolavaci cene menimalne 30 mecu coz je asi u obchiodnika pres 100 mescu)
no cekal jsem na Olmega,ze bych mu to bud praskl ,nebo neco i daroval.. ale nedockal jsem se a peneze mi treba .. tak jsem se ozhodl to prodat a to tak ze nebudu za kazdej predmet mit zisk jen 10 mescu u obchodnika , ale ze to prodam pro hrace pres prekupnika... napred jsem zkusil tu supinu a hodil ji tam, za nejaykch 50 mescu... nepodival jsem se kolik mam na ucte... po prepoctu jsem se po treti hodine sel podivat jstli se neprodalo a ona v nabidce uz nebyla. tak si rikam parada.. preci jen to nebyla spatna zbroj.. budou penize ... na ucte ale porad nejak podezrele malo.. ale mel jsme nejake vydaje tak jsem si rikal "jo to je mozny", ale.. preci jen to trosku hlodalo... tak jsme si opsal stav cetu a nahazel k obchodnikovi i tu sekeru za 60mescu.. jelikoz se mi zdala docela slusna.. a tu poloplatovku za 45 mescu.. to se stalo vcera v podveder... nu dnes se jdu podivat jestli se prodalo a v nabidce uz to neni.. tak si rikam parada.. novi valecnici zde toho vyuzili... no ale na ucte nemam zadnej prijem....
co je spatne? prepoctem se ty veci mazou? nebo je nejaka chyba v platbach od toho vydriducha?
nejak je to skoda, kdyby to jen tak propadlo. nehlede na to ze to byli pomerne kvalitni veci pro lvl12-16 cca dost slusny.. to bch to klidne i radeji nekomu daroval nebo aspon prodal za tec 10k... ale ted mi jde hlavne o to zjistit,, kde je chyba.. jestli takto vubec se vyplaci prodavat pres prekupnika?