Page 1 of 1
Sims Medieval
Posted: 18:16 01. Apr 2011
by Lord_Berserk
G14 uz nikdy neuvidime, priblbly Simikove vraci zas uder
http://www.topzine.cz/recenze-hry-the-s ... bni-svobod
Re: Sims Medieval
Posted: 18:50 01. Apr 2011
by de Aers
Hehe, to sem si včera stáhnul a docela fajné

Je to sranda

Re: Sims Medieval
Posted: 23:27 06. Apr 2011
by G14
hej Bersi abys vedel tak se na to neklepu

ale urcite nepohrdnu... kdyz bude cas, dam tomu sanci

a na Simíky mi nesahej! rikam ti to porad

a kdyby jste me nahodou nevideli uz, tak to rozhodne nebude kvuli simikum, pac kazdej kdo me zna vi, ze je radim az na druhy misto hned po nwn

ted uz ale tolik casu nemam... ostatne, to uz jste museli poznat
co na to napsat

Xi´An na Vás!

Re: Sims Medieval
Posted: 16:21 07. Apr 2011
by Lord_Berserk
Tak ja hral Sims 1 chvili, ale nejak sem se u toho nudil

Re: Sims Medieval
Posted: 14:12 08. Apr 2011
by G14
ty sem nehrala,jen dvojky........nudil? to musis jak Manas, ten vzdycky prisel,zazdil mi simíka a koukal jak umira

ale jinak jsme normalni

Re: Sims Medieval
Posted: 18:49 08. Apr 2011
by Lord_Berserk
Ja nahazel asi 6 Simiku do bazenu a vyndal schody ... po chvili se utopili a skvely bylo mit za barakem hrbitov a v noci tam litali duchove

Re: Sims Medieval
Posted: 19:27 08. Apr 2011
by Prasokralik
A pak že ses nudil.
Re: Sims Medieval
Posted: 19:31 08. Apr 2011
by Práček

a já to nehrál páč sem si řikal že to bude uchylná hra....a ona to byla zabavna hra jak koukám....kruci

Re: Sims Medieval
Posted: 20:23 08. Apr 2011
by Lord_Berserk
Re: Sims Medieval
Posted: 11:55 22. Jul 2011
by Kathermara
Náhodou já to hrála a byla to sranda. Bazén už je starý, lepší je házet to do jámy s tou bestií, quest na odstranění krále byl taky zajímavý (jen jednou mě naštvali, páč jsem musela odstranit svého oblíbence

). Škoda, že u ničeho dlouho nevydržím. Jediné, co zůstává je NWN, L2 a WoW. Ale sims jsem znala dřív než tyhle tři
