Page 1 of 1

Sims Medieval

Posted: 18:16 01. Apr 2011
by Lord_Berserk
G14 uz nikdy neuvidime, priblbly Simikove vraci zas uder :mrgreen: :P
http://www.topzine.cz/recenze-hry-the-s ... bni-svobod

Re: Sims Medieval

Posted: 18:50 01. Apr 2011
by de Aers
Lord_Berserk wrote:G14 uz nikdy neuvidime, priblbly Simikove vraci zas uder :mrgreen: :P
http://www.topzine.cz/recenze-hry-the-s ... bni-svobod
Hehe, to sem si včera stáhnul a docela fajné :) Je to sranda :)

Re: Sims Medieval

Posted: 23:27 06. Apr 2011
by G14
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
hej Bersi abys vedel tak se na to neklepu :D ale urcite nepohrdnu... kdyz bude cas, dam tomu sanci :twisted: a na Simíky mi nesahej! rikam ti to porad :twisted: a kdyby jste me nahodou nevideli uz, tak to rozhodne nebude kvuli simikum, pac kazdej kdo me zna vi, ze je radim az na druhy misto hned po nwn :P ted uz ale tolik casu nemam... ostatne, to uz jste museli poznat :wink:
co na to napsat :mrgreen: Xi´An na Vás! :twisted:

Re: Sims Medieval

Posted: 16:21 07. Apr 2011
by Lord_Berserk
Tak ja hral Sims 1 chvili, ale nejak sem se u toho nudil :mrgreen:

Re: Sims Medieval

Posted: 14:12 08. Apr 2011
by G14
ty sem nehrala,jen dvojky........nudil? to musis jak Manas, ten vzdycky prisel,zazdil mi simíka a koukal jak umira :twisted: ale jinak jsme normalni :mrgreen:

Re: Sims Medieval

Posted: 18:49 08. Apr 2011
by Lord_Berserk
Ja nahazel asi 6 Simiku do bazenu a vyndal schody ... po chvili se utopili a skvely bylo mit za barakem hrbitov a v noci tam litali duchove :)

Re: Sims Medieval

Posted: 19:27 08. Apr 2011
by Prasokralik
A pak že ses nudil.

Re: Sims Medieval

Posted: 19:31 08. Apr 2011
by Práček
:wall: a já to nehrál páč sem si řikal že to bude uchylná hra....a ona to byla zabavna hra jak koukám....kruci :mrgreen:

Re: Sims Medieval

Posted: 20:23 08. Apr 2011
by Lord_Berserk
:mrgreen: :mrgreen:

Re: Sims Medieval

Posted: 11:55 22. Jul 2011
by Kathermara
Náhodou já to hrála a byla to sranda. Bazén už je starý, lepší je házet to do jámy s tou bestií, quest na odstranění krále byl taky zajímavý (jen jednou mě naštvali, páč jsem musela odstranit svého oblíbence :biggrin: ). Škoda, že u ničeho dlouho nevydržím. Jediné, co zůstává je NWN, L2 a WoW. Ale sims jsem znala dřív než tyhle tři :D