Page 1 of 4

Statistiky puxiny

Posted: 13:33 12. Apr 2011
by -RoF-
*nevinně se usměje* Další ujetá statistika od puxiny nebo teda RoF jak chcete no :D

Hrál sem si s ročníma statistikama NWN.
Vše je dělané odhadem, kde sem odhadem podle grafu na stránkách SoZ řekl jaký je asi měsíční průměr a pak sem vybral nejvyšší a nejnižsí hodnotu z měsíce a udělal průměr a z toho teda udělal graf o 26 hodnotách Kde to začíná v dubnu minulého roku a končí v půlce dubna tohoto roku.
Například hodnoty pod 1 a 2 jsou duben 2010, 3 a 4 jsou květnové hodnoty a tak dále.

Vybral jsem moduly, které byly jakž takž aktivní , takže Arkhalie, Démona, Equilibrie, Kandelábrie, Thalie, Sferie, Validie. S tím že Sférie začla být zaznamenávaná až v od prosince.

Dal sem tam i celkový součet lidí na modulech, aby byl vidět i celkový průběh počtu lidí na všech servrech.

Je tam hezky vidět třeba úbytek hráčů na démoně a nárust na thalii. A opačně zase třeba poslední dobou nárust na Equilibrii.

Holt sme cvok na statistiky :roll: :D

Re: Statistiky puxiny

Posted: 14:13 12. Apr 2011
by -RoF-
Pro lepší přehled bez skoků

Re: Statistiky puxiny

Posted: 09:27 13. Jun 2011
by -RoF-
Trošku sem ty statistiky aktualizoval o nové hodnoty :roll:

Validie a Sférie jsou prakticky mrtvé moduly.

Na kandošce je vidět zase úbytek hráčů.

A je vidět, že se nám Thalie trošku zvedá, za což může přechod řady hráčů z Equilibrie na Thalii ;)

Re: Statistiky puxiny

Posted: 11:08 17. Aug 2011
by -RoF-
Tak sem si zase hrál :roll:

Je vidět že Sferie a Validia už jsou na nule, mrtvolky. Něco jak ty tvoje tečky Desmonde :D

Ale Thalie se dostává nahoru. To je ale taky díky pokračujícímu přílivu hráčů z Equilibrie a taky nadšení pro hru po srazu :) A taky se blíží konec prázdnin a tak dále.

Ale očekávám nárust hráčů na Démoně, ted se tomu tam vcelku věnují a dělají různé věci.

Re: Statistiky puxiny

Posted: 11:44 17. Aug 2011
by J.F.Payne
Mě by zajímalo, co koho láká na Equilibrii?

Re: Statistiky puxiny

Posted: 11:47 17. Aug 2011
by Nalkanar
J.F.Payne wrote:Mě by zajímalo, co koho láká na Equilibrii?
Neznalost poměrů.. a jak víš, tak dokud držíš hubu a nemáš nic proti týmu, tak nemáš problém

Re: Statistiky puxiny

Posted: 11:48 17. Aug 2011
by -RoF-
J.F.Payne wrote:Mě by zajímalo, co koho láká na Equilibrii?
Tak ty jsi tam hrál, tak asi víš víc ne? Ale třeba dost lidí tam táhne propracovaný systém a HCRP hra a nebo prostě jen nová zkušenost a poznat něco nové.

Já to tam kdysi jen krátce zkusil, ale těch omezení a ta pomalost a tak dále no... já prostě rád hraju jak mě baví a ne abych hrál jak chce placos. Pravidla jsou fajn, ale nesmí se přehánět ;)

Re: Statistiky puxiny

Posted: 12:42 17. Aug 2011
by kucik
To je na trochu jinou diskuzi, ale myslim si, že každý ze současných tří aktivních serverů u nás má svou skupinu hráčů, kterým to tak vyhovuje.

Například na Thalii může někoho odrazovat ta možnost a četnost CvC konfliktu. Dovedu si představit, že pro spoustu hráčů je equilibrie z mnoha ohledů přívětivější.

Re: Statistiky puxiny

Posted: 12:47 17. Aug 2011
by -RoF-
Tak nějak no, každý svět má něco a každý svět prostě nějakou sortu lidí naláká ;)

Re: Statistiky puxiny

Posted: 13:12 17. Aug 2011
by J.F.Payne
-RoF- wrote:Tak ty jsi tam hrál, tak asi víš víc ne?
No, hrál jsem tam tři nebo čtyři roky, a vím víc, než bych chtěl... :))
Každopádně právě proto, že jsem tam hrál, a teď hraju tady, se zatraceně divím, co tam ještě lidi táhne. EQ bývala dobrá... ale teď?
Asi máte pravdu, že jistý sortě hráčů to vyhovuje...

Re: Statistiky puxiny

Posted: 15:54 17. Aug 2011
by Prasokralik
Ha demona je na vrcholu co se vrátil dědek a tery koukám.

Re: Statistiky puxiny

Posted: 16:55 17. Aug 2011
by -RoF-
Prasokralik wrote:Ha demona je na vrcholu co se vrátil dědek a tery koukám.
No Démona je třetí. :)
Ale jo máš pravdu zvedá se hlavně díky těmhle dvoum, ale pomáhají tam i ostatní, co jsem viděl forum.

Re: Statistiky puxiny

Posted: 17:52 17. Aug 2011
by Prasokralik
aha, jsem se překoukl. ty tvoje barvičky vypadaj uplně stejně, například demona a celkem. Zkus to i nějak označit na začátku každou linku grafu, vypadá to jak omalovánky.

Re: Statistiky puxiny

Posted: 18:00 17. Aug 2011
by -RoF-
Jasná věc, příště ;).

Re: Statistiky puxiny

Posted: 07:44 18. Aug 2011
by -RoF-
Jen pro zajímavost :roll:

Obchodem Morusova stánku prošlo už víc jak 4000 kamenů a tady máte množství jednotlivých kamenů :wink: