Penize za levely.
Posted: 18:05 26. Aug 2007
No zacal jsem tady hrat se svou prvni postavou. hraju jen chvilku, ale vsiml jsem si, ze jak sem sel na lvl up, tak mne uvitel vyzval k zaplaceni poplatku. tento poplatek si vsak z mojeho inventare nevzal. Bral jsem to, ze jste to treba kvuli necemu predelali a tlk zustal.
No a tak mne ted dojalo, ze jeden ucitel (velitel strazi v Doukove) si penize vzal. Tak jsem kontaktoval kamarady, no a prej se ma platit u vsech ucitelu. tka ted nevim. Budto je chyba v moji postave, nebo v ucitelych. Ale stalo by to za pokus projet je vsechny..
Mne se to stalo u Ponocneho Hanse, ale tam sem sel jen n 2lvl za 200 takze to si nejsem jisty, ale u Rogera v kanalech v Karathe sem urco neplatil nikdy.
No a tak mne ted dojalo, ze jeden ucitel (velitel strazi v Doukove) si penize vzal. Tak jsem kontaktoval kamarady, no a prej se ma platit u vsech ucitelu. tka ted nevim. Budto je chyba v moji postave, nebo v ucitelych. Ale stalo by to za pokus projet je vsechny..
Mne se to stalo u Ponocneho Hanse, ale tam sem sel jen n 2lvl za 200 takze to si nejsem jisty, ale u Rogera v kanalech v Karathe sem urco neplatil nikdy.