Page 1 of 1
Shardonský hájek - noclehárna
Posted: 19:15 13. Apr 2011
by Terbee
V Shardonském hájku je noclehárna, ale jak sem zjistila, je zamčená. Nevím co je pravdy na tom, že spolek druidů už je nefunkční, nicméně pokud ano, nebylo by od věci noclehárnu odemknout, aby ji mohli využívat náhodní přivandrovalci. Teď se dá v hájku přespat akorát u ohniště, přičemž kolem neustále trajdají zástupy druidů

Re: Shardonský hájek - noclehárna
Posted: 20:37 13. Apr 2011
by davidsoft
Souhlasím. Nabízí se myšlenka, že ti druidé se trajdají kolem ohnišť právě proto, že nemohou do noclehárny, protože je zamčená. Odemkněte noclehárnu a zpřístupněte ji přinejmenším ostatním druidům, lépe pak všem přátelům přírody.
Re: Shardonský hájek - noclehárna
Posted: 21:57 13. Apr 2011
by zachy
Nejsou v hájku cca 2 ohniště? tam se dá chrápat

Re: Shardonský hájek - noclehárna
Posted: 23:21 13. Apr 2011
by Terbee
Tak ono jde o to, že je tam noclehárna. Fakt, že je zamčená, jí dělá zbytečnou....a čistě z praktického hlediska....kdo by se dobře vyspal, když na něj během spánku vejraj procesí druidů

Re: Shardonský hájek - noclehárna
Posted: 06:08 14. Apr 2011
by -RoF-
Jo ještě když sem hrál svou druidku potřeštěnou, taky sem se divil, proč to tam není přístupné a bylo mi vysvětleno, že klíče mají jen členové spolku nějakých druidů, ale za čas po té informaci sem se dozvěděl že ten spolek není prakticky funkční.
Takže by stálo za to otevřít noclehárnu veřejnosti.
Jo a ještě tam u jedné skalní stěny jsou schody, co vedou do nějaké jeskyně a tam je to taky zamčeno.

Re: Shardonský hájek - noclehárna
Posted: 08:05 14. Apr 2011
by de Aers
No proč by se to mělo odemykat, když nejsi členem onoho spolku druidů ?

A ta nefunkčnost, třeba se čeká až hráči udělají nějaký ten spolek, aby bylo komu ty klíče rozdat. Jinak dál s těma schodama nahoře... je takovejch lokací, kde to vypadá, že se dá jí dovnitř nebo tak a nejde no. Nemusí bejt všude přístupno, ikdyž to tak vypadá

Re: Shardonský hájek - noclehárna
Posted: 16:25 14. Apr 2011
by Pajule
spolek byl, když byli hráči aj DMka
Re: Shardonský hájek - noclehárna
Posted: 06:12 15. Apr 2011
by -RoF-
de Aers wrote:No proč by se to mělo odemykat, když nejsi členem onoho spolku druidů ?

A ta nefunkčnost, třeba se čeká až hráči udělají nějaký ten spolek, aby bylo komu ty klíče rozdat. Jinak dál s těma schodama nahoře... je takovejch lokací, kde to vypadá, že se dá jí dovnitř nebo tak a nejde no. Nemusí bejt všude přístupno, ikdyž to tak vypadá

Hmm hmm to je fakt a myslím že ve hře by se pár druidů, hraničářů a dalších objímačů stromů pár našlo a takový spolek by nebyl naškodu

.
Tak šup Terbee a Pajky udělat spolek druidů

. Pokud teda Pajky u své postavy vydrží dýl jak dva měsíce.
To by byl spolek ekologických aktivistů

Re: Shardonský hájek - noclehárna
Posted: 09:53 15. Apr 2011
by Alvarion
V půvdních verzích ADnD bylo vždy 12 členů kruhu a spousty jim podřízených, slabších. Asi nejlíp popsané povolaní ze všech myslím...... Celkem zajímavá struktura. Myslím, že by nebylo naškodu ji převzít s malými úpravami. No asi nejduležitější úprava by byla v počtu členů kruhu na 1-2.
