Page 1 of 1

Nadměrný počet NPC

Posted: 11:26 15. Apr 2011
by pepa48
Chtěl bych se optat, zda je nutné, aby v Ivory, popř. v jeho okolí, byla skupina NPC seskládána z domobrany, gardistů kancléře a i pouštních bojovníků? Počítám, že zástupci posledních dvou zmíněných skupin jsou pozůstatky questů, které však už neprobíhají, zda-li se nepletu. Nehledě na to, že na Ivorských farmách to na chvíli laguje při "objevení" pouštních bojovníků na koních při viditelné vzdálenosti (možná jen mně :roll: ). Prostě se mi to zdá trochu přeplácaný, tak bych poprosil o vysvětlení situace, nebo menší "úklid." Moc dík.

Re: Nadměrný počet NPC

Posted: 11:41 15. Apr 2011
by pilnik
pepa48 wrote:Chtěl bych se optat, zda je nutné, aby v Ivory, popř. v jeho okolí, byla skupina NPC seskládána z domobrany, gardistů kancléře a i pouštních bojovníků? Počítám, že zástupci posledních dvou zmíněných skupin jsou pozůstatky questů, které však už neprobíhají, zda-li se nepletu. Nehledě na to, že na Ivorských farmách to na chvíli laguje při "objevení" pouštních bojovníků na koních při viditelné vzdálenosti (možná jen mně :roll: ). Prostě se mi to zdá trochu přeplácaný, tak bych poprosil o vysvětlení situace, nebo menší "úklid." Moc dík.
řekl bych, že přítomnost gardistů a pouštních psů má vzhledem k tomu, že Ivory a okolí je středobodem vetšiny útoků podtemna a jiné chásky, je opravněná(mám pocit, že pouštnaci se tam nastěhovali pravě po jednom takovém útoku) i když to v konečném důsledku nic neřeší.Možná by stálo zato ubrat pár kousků od každého a nechat tam jen nějakou reprezentační složku.

Re: Nadměrný počet NPC

Posted: 11:52 15. Apr 2011
by zachy
Přidávám zapomenuté NPC v karathsém přístavu "Kumpán špachtle", v Karathě v chrámu DeiAnaga a v pevnosti rytířů úsvitu určitě pořád stojí hrabě Lacarant :)

Re: Nadměrný počet NPC

Posted: 16:30 15. Apr 2011
by Sorrow
Pod to se podepisuji, sám jsem to už několikrát zkoušel ve hře, leč bez výsledku.
Taky mi přijde divné a to i ve městě/před městem ty hordy gardistů.
Nebo i ta mlha která zůstala v lokaci ivorského hřbitova.
Má to snad nějaké opodstatnění?

Re: Nadměrný počet NPC

Posted: 16:52 15. Apr 2011
by Prasokralik
Konkrétně u pouštních psů není ani problém že by jich tam bylo přehršle, spíš mají dost různých custom věcí jako cepové pláště, koně, různé cepové vzhledy zbraní a štítů a to pak hlavně u slabších strojů způsobuje dost znatelný pokles fps než se všechny ty vzhledy načtou. Uplně by stačilo ty panáky jen trochu unormálnit, nechat je ustájit koně atd.

Re: Nadměrný počet NPC

Posted: 18:23 15. Apr 2011
by Lord_Berserk
Mam na NWN celkem nadupanou masinu a Ivory - stred a celej Alwariel se mi seka jako prase ... a dokonce mam vypnuty ty nesmyslny super stiny u predmetu :)

Re: Nadměrný počet NPC

Posted: 20:18 15. Apr 2011
by Rejty
To mají na svědomí DM, naházeli to tam v rámci Q. Odstraňte to, jestli tam chcete mít gardisty, tak si tu lokaci upravte v toolu a dejte je místo domobrany nebo na přeskáčku.