Page 1 of 1
Nadměrný počet NPC
Posted: 11:26 15. Apr 2011
by pepa48
Chtěl bych se optat, zda je nutné, aby v Ivory, popř. v jeho okolí, byla skupina NPC seskládána z domobrany, gardistů kancléře a i pouštních bojovníků? Počítám, že zástupci posledních dvou zmíněných skupin jsou pozůstatky questů, které však už neprobíhají, zda-li se nepletu. Nehledě na to, že na Ivorských farmách to na chvíli laguje při "objevení" pouštních bojovníků na koních při viditelné vzdálenosti (možná jen mně

). Prostě se mi to zdá trochu přeplácaný, tak bych poprosil o vysvětlení situace, nebo menší "úklid." Moc dík.
Re: Nadměrný počet NPC
Posted: 11:41 15. Apr 2011
by pilnik
pepa48 wrote:Chtěl bych se optat, zda je nutné, aby v Ivory, popř. v jeho okolí, byla skupina NPC seskládána z domobrany, gardistů kancléře a i pouštních bojovníků? Počítám, že zástupci posledních dvou zmíněných skupin jsou pozůstatky questů, které však už neprobíhají, zda-li se nepletu. Nehledě na to, že na Ivorských farmách to na chvíli laguje při "objevení" pouštních bojovníků na koních při viditelné vzdálenosti (možná jen mně

). Prostě se mi to zdá trochu přeplácaný, tak bych poprosil o vysvětlení situace, nebo menší "úklid." Moc dík.
řekl bych, že přítomnost gardistů a pouštních psů má vzhledem k tomu, že Ivory a okolí je středobodem vetšiny útoků podtemna a jiné chásky, je opravněná(mám pocit, že pouštnaci se tam nastěhovali pravě po jednom takovém útoku) i když to v konečném důsledku nic neřeší.Možná by stálo zato ubrat pár kousků od každého a nechat tam jen nějakou reprezentační složku.
Re: Nadměrný počet NPC
Posted: 11:52 15. Apr 2011
by zachy
Přidávám zapomenuté NPC v karathsém přístavu "Kumpán špachtle", v Karathě v chrámu DeiAnaga a v pevnosti rytířů úsvitu určitě pořád stojí hrabě Lacarant

Re: Nadměrný počet NPC
Posted: 16:30 15. Apr 2011
by Sorrow
Pod to se podepisuji, sám jsem to už několikrát zkoušel ve hře, leč bez výsledku.
Taky mi přijde divné a to i ve městě/před městem ty hordy gardistů.
Nebo i ta mlha která zůstala v lokaci ivorského hřbitova.
Má to snad nějaké opodstatnění?
Re: Nadměrný počet NPC
Posted: 16:52 15. Apr 2011
by Prasokralik
Konkrétně u pouštních psů není ani problém že by jich tam bylo přehršle, spíš mají dost různých custom věcí jako cepové pláště, koně, různé cepové vzhledy zbraní a štítů a to pak hlavně u slabších strojů způsobuje dost znatelný pokles fps než se všechny ty vzhledy načtou. Uplně by stačilo ty panáky jen trochu unormálnit, nechat je ustájit koně atd.
Re: Nadměrný počet NPC
Posted: 18:23 15. Apr 2011
by Lord_Berserk
Mam na NWN celkem nadupanou masinu a Ivory - stred a celej Alwariel se mi seka jako prase ... a dokonce mam vypnuty ty nesmyslny super stiny u predmetu

Re: Nadměrný počet NPC
Posted: 20:18 15. Apr 2011
by Rejty
To mají na svědomí DM, naházeli to tam v rámci Q. Odstraňte to, jestli tam chcete mít gardisty, tak si tu lokaci upravte v toolu a dejte je místo domobrany nebo na přeskáčku.