Page 1 of 1

Vraceni po odlogu

Posted: 09:05 17. Apr 2011
by Hafen
Nejde nejak vyresit to ze odlognu a predtim jsem byl delsi cas v pokoji a kdyz pak lognu jsem zpatky? Snazim se na to myslet, ale kdyz jsme odlogli mimo pokoj po skoro dvou hodinach role play uvnitr nenapadlo mi ze lognu a budu uveznen (uz nemam klic :D :D ) :wall: :biggrin:

Re: Vraceni po odlogu

Posted: 09:17 17. Apr 2011
by Radim
:mrgreen: na zemi je naslapna plosina co ti otevre dvere.je taky dobry ukladat postavu nez odlognes pres prikaz /pc soul pak se ti nestane ze budes jinde.pisu z telefonu tak sry za nevzhlednost

Re: Vraceni po odlogu

Posted: 09:18 17. Apr 2011
by Hafen
Aha diky :biggrin: moc