Nordova ovbadlina - kněz
Posted: 21:14 19. Apr 2011
Vzal jsem mrtvolu parťáka ke knězi v nordovce a požádal o oživení. Všechno proběhlo tak jak má, tedy ztráta peněz, ztráta těla u mě, u parťáka ztráta zkušeností, jen jediný detail je špatně. Parťák je stále v podsvětí. Máme screeny ze situace z obou stran.
edit - ten název má být samozřejmě "Kovadlina" nechápu co jsem to zas napsal
edit - ten název má být samozřejmě "Kovadlina" nechápu co jsem to zas napsal