Page 1 of 1

Nordova ovbadlina - kněz

Posted: 21:14 19. Apr 2011
by Prasokralik
Vzal jsem mrtvolu parťáka ke knězi v nordovce a požádal o oživení. Všechno proběhlo tak jak má, tedy ztráta peněz, ztráta těla u mě, u parťáka ztráta zkušeností, jen jediný detail je špatně. Parťák je stále v podsvětí. Máme screeny ze situace z obou stran.

edit - ten název má být samozřejmě "Kovadlina" nechápu co jsem to zas napsal

Re: Nordova ovbadlina - kněz

Posted: 09:46 20. Apr 2011
by zachy
Pokud jsi na kněze kliknul "mluvit", v době, kdy má oživovat, tak mu proces oživení zrušíš a peníze vezme a xp asi taky no.

Re: Nordova ovbadlina - kněz

Posted: 12:37 20. Apr 2011
by kucik
Může to nějaký DM zkusit? Ten kněz je asi rozbitej po všech směrech.

Re: Nordova ovbadlina - kněz

Posted: 12:43 20. Apr 2011
by Desmond
Otestuju to.

Re: Nordova ovbadlina - kněz

Posted: 19:31 20. Apr 2011
by DenGrasse
Třeba jenom nesnáší elfy :D